Apie mus – MO
Apie mus

MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva, beveik dešimtmetį veikė kaip muziejus be sienų. Sukauptą 5000 modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių kolekciją sudaro Lietuvos dailės aukso fondas nuo XX a. 6-ojo dešimtmečio iki šių dienų.

Nuo 2018 m. spalio 18 dienos MO tampa gero laisvalaikio vieta. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms. Vienas iš MO tikslų yra burti aktyvią bendruomenę – MOdernistus – kurie palaiko MO idėją ir padeda kurti naująjį muziejų drauge.

 

MO muziejus – koks jis?

MOtai atviras požiūris. Menas gali būti prieinamas kiekvienam. Tokį kuriame ir MO – muziejų, laukiantį ir pirmą kartą sumaniusio čia užsukti žmogaus, ir meno profesionalo.

MO muziejus nori įkvėpti lankytojus patirti meną įtraukiančiai, platesniame kontekste.

MO muziejus yra kūrybinė platforma kokybiškam laisvalaikiui, kuri ne tik pristato meną, bet ir teikia aktualias paslaugas: veikia muziejaus parduotuvė, MO bistro, vyksta įvairūs, skirtingus interesus ir poreikius atliepiantys renginiai.

MO lankytojas yra partneris ir bendrakūrėjas, kviečiamas aktyviai įsitraukti į muziejaus veiklą (ypač per savanorystės bei MOdernistų programas).

MO yra eksperimentas – vadovaujantis startuolio mąstymo modeliu ir modernios vadybos principais, siekia būti tvaria organizacija, kuri išsilaiko pati, pritraukdama privačią ir valstybės paramą.

 

 

Juditos Grigelytės/„Verslo žinių“ nuotr.

Sutinku