Bilietų įsigijimo ir naudojimo taisyklės

I. Bendra informacija

1. Bilietų pardavimo internetu sistemoje galima įsigyti bilietus į MO muziejaus (toliau – ir Muziejus) parodas ir MO muziejaus renginius Lietuvos Respublikoje ir kitose šalyse, kur yra interneto ryšys. Mokėjimai atliekami per mokėjimo sistemą www.paysera.lt. Siūlomi mokėjimo būdai apima daugumą Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugų bei kreditinių kortelių.

II. Bilietų įsigijimo www.bilietai.mo.lt taisyklės

1. Lankytojas pirkdamas bilietą www.bilietai.mo.lt, privalo įsitikinti, kad pasirinko reikiamą datą, lankytojų kategorijas ir bilietų kiekį.

2. Perkant bilietus sistemoje vaikų iki 3-jų metų (imtinai) pažymėti nereikia. Vaikai iki 3-jų metų (imtinai) į MO muziejų yra įleidžiami nemokamai kontrolės vietose.

3. Pasirinkus bilietus, lankytojas privalo suvesti duomenis, kurių reikalauja sistema, patikrinti krepšelio informaciją ir įsitikinti, kad ji teisinga, sutikti su MO muziejaus bilietų įsigijimo ir naudojimo sąlygomis, kad apmokėjimas galėtų būti įvykdytas.

4. Pasirinkus nustatymą „Reikalinga sąskaita faktūra“, pagal pateiktus asmens ar įmonės duomenis bus sugeneruota elektroninė sąskaita faktūra. Ji bus atsiųsta lankytojo nurodytu el. paštu kartu su e-bilietais.

5. Mokėjimas vykdomas mokėjimų sistemoje www.paysera.lt.

6. Gavus www.paysera.lt atsakymą apie sėkmingą apmokėjimą, lankytojui išsiunčiami e-bilietai jo nurodytu el. paštu.

III. Bilietų naudojimo taisyklės

1. Lankytojai į muziejų ar į renginį muziejuje, į kurį patenkama įsigijus bilietą, įleidžiami tik pateikę galiojantį bilietą, įsigytą muziejaus kasoje arba internetinėje svetainėje www.bilietai.mo.lt.

2. Įsigijęs e-bilietą ir atvykęs į muziejų, lankytojas kontrolės vietoje turi pateikti atspausdintą e-bilietą arba e-bilieto brūkšninį kodą savo mobiliajame įrenginyje. Lankytojas pats atsakingas už mobilų internetą ir/ar kitus būdus kiekvienam brūkšniniam kodui atversti.

3. Bilietas galioja tik jame nurodytam apsilankymo tikslui ar renginiui konkrečią datą ir laiką. Lankytojas, išėjęs iš zonos, kuriai taikomas muziejaus bilietas, antrą kartą su tuo pačiu bilietu nėra įleidžiamas.

4. Jeigu bilietas įsigytas su nuolaida, kontrolės vietoje lankytojas privalo pateikti asmens dokumentą arba kitą teisę į nuolaidą liudijantį dokumentą. Jeigu lankytojas tokio dokumento pateikti negali, lankytojas privalo sumokėti kainos skirtumą muziejaus kasoje tarp standartinės bilieto kainos ir kainos bilieto su nuolaida.

5. Bilietas nuskaitomas ir žymimas tik vieną kartą ir galioja tik vienam asmeniui. Kontrolės aparatai rodo pirmo skenavimo datą ir laiką. Jeigu bilietas pateikiamas skenuoti antrą kartą, lankytojas nebus įleidžiamas.

6. Lankytojas privalo išsaugoti bilietą ir kvitą (perkant kasoje) iki apsilankymo muziejuje ar renginio pabaigos.

7. Bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami, išskyrus atvejus, jei apsilankymas buvo negalimas ar renginys neįvyko dėl MO muziejaus kaltės.

8. Jei apsilankymas muziejuje nebuvo galimas arba renginys neįvyko dėl MO muziejaus kaltės:

8.1 kasoje įsigytus bilietus galima grąžinti tik toje kasoje, kurioje jie buvo pirkti. Norint atsiimti sumokėtus pinigus, kasoje būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą.

8.2 www.bilietai.mo.lt įsigytus bilietus galima grąžinti atsiuntus prašymą ir e-bilietą į mo@mo.lt.

Paieška