VIETŲ NEBĖRA. Vaikų vasaros stovyklos: Kūrybiškumo stovykla 7–9 m. vaikams

2022 07 11 - 2022 07 15
VIETŲ NEBĖRA

Pasiimki su savimi smalsumą ir junkis į kūrybiškumo stovyklos „Einam“ komandą! Kiekvieną dieną eisime, patirsime ir atrasime vis kažką naujo.

Vaikų vasaros stovyklos | Kūrybiškumo stovykla | MO muziejus

VIETŲ NEBĖRA

Šią vasarą ir vėl kviečiame mažuosius muziejaus draugus prisijungti prie kūrybiškumo stovyklos „Einam“ komandos! Stovykla 7–9 metų smalsuoliams vyks liepos 11–15 d.

O šiemet mes EINAM į galeriją, EINAM į kino aikštelę, EINAM į instaliacijų dirbtuves, EINAM į garsų laboratoriją, EINAM netgi į festivalį!

Penkios dienos – penkios skirtingos meno formos. „Keistuolių teatro“ ir teatro „Atviras ratas“ aktoriai Eimantas ir Marija kvies tyrinėti MO muziejų ir ieškoti paslėptų lobių, filmuoti trumpo metro filmą, eksperimentuoti su garsais, kurti paslaptingų mažų pasaulių erdvinius maketus ir fantastines istorijas bei organizuoti savo kūrybos festivalį!

Laukia ir komandinės, ir individualios užduotys, judėsime, atsipalaiduosime ir žaisime. O svarbiausia – būsime atviri naujoms draugystėms ir nevaržomai kūrybai.

Plačiau su stovyklos programa gali susipažinti čia:

Ar prisijungsi? EINAM?

Kūrybiškumo stovykla | MO muziejus
Kūrybiškumo stovykla | MO muziejus

Kaina ir praktinė informacija

Stovyklos amžiaus grupė: 1–2 klasės vaikai
Dalyvių skaičius – 20 vaikų.

Stovyklos kaina vaikui – 200 Eur
MOdernistams taikoma nuolaida – 10 % 

Vaikų maitinimą organizuoja MO bistro, į kainą įskaičiuoti pietūs, užkandžiai ir pavakariai.

Įsigyjant stovyklos bilietą būtina nurodyti kontaktinį el. pašto adresą ir telefono numerį. Pirkimo metu nurodytu el. paštu gausite visą papildomą informaciją apie stovyklą. Taip pat prašysime iš anksto pranešti apie alergijas ar kitus vaiko ypatumus.

Jeigu turite klausimų, susisiekime
MO muziejus | Kontaktai
Jurgita Zigmantė
edukacija@mo.lt
8 692 83600 arba 8 691 03636

Kūrybiškumo stovyklos vadovai

Kviečiame susipažinti su Kūrybiškumo stovyklos „Einam“ vadovais  Marija ir Eimantu!

MO vasaros vaikų stovyklos | Kūrybiškumo stovykla | Vadovai

Marija Korenkaitė „Keistuolių teatro“ ir „Atviro rato“ teatro aktorė. Nors pagrindinis gyvenimo užsiėmimas yra vaidyba, tačiau be jo, Marija mėgsta veikti daugybę kitų dalykų! Jai patinka kurti eilėraščius ir istorijas, gaminti skanų maistą, šokti, žaisti stalo žaidimus iki ryto, leistis į pėsčiųjų žygius, keliauti, skaityti, mokytis naujų dalykų, lankyti parodas, koncertus, muziejus, bendrauti ir juoktis iš visos širdies! Neabejojame, kad Marija įkvėps savo smalsumu!

MO vasaros vaikų stovyklos | Kūrybiškumo stovykla | Vadovai

O Eimantas Bareikis – profesionalus aktorius, taip pat kuriantis „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“ bei „Labaiteatre. Be to, jis Vilniaus kolegijoje dėsto scenos meistriškumą! Eimantas yra sukaupęs nemažą patirtį dirbant su vaikais kūrybinėse stovyklose, edukacijose, įvairiuose projektuose ir mokymuose. Tad Eimantas dar ir – geras vaikų draugas!

Kitos stovyklos

Liepos mėnesį laukia dar viena MO kūrybiškumo stovykla – vyresniems, 10–11 metų, vaikams!