Migloko albumo „Atgimimas“ pristatymas ir dokumentinis filmas

2021 10 21
19:00 - 20:00

Kviečiame praleisti vakarą su Migloko ir jos kūryba!

Migloko | Albumo pristatymas | MO muziejus

Spalio 21 d. 19:00 val. MO renginių salėje atlikėja Migloko pristatys savo naująjį muzikos albumą „Atgimimas“ ir dokumentinį filmą. Kviečiame praleisti vakarą su muzika ir Migloko kūryba!

Norintiems atvykti reikalinga registracija:

Žiūrovai laukiami tik su Galimybių pasu.

APIE ALBUMĄ

Pati autorė pasakoja, kad albumas gimė palietus šiandienines žmogiškojo gyvenimo   temas, atsitraukiant nuo pernelyg karštų diskusijų ir žvelgiant į visą tai per kontempliatyvaus požiūrio prizmę. Naujajame Migloko albume „Atgimimas“ išgirsite ne tik dainas, bet ir pokalbių nuotrupas, garsų atmosferas, kurių pagalba dainų kūrėja bando užfiksuoti paradoksalų gyvenimiškosios patirties neaprėpiamumą.

APIE DOKUMENTINĮ FILMĄ

Dokumentiniame filme atlikėja dalinasi savo asmeniniais praeities įvykiais, kurie jai kelia pačius nostalgiškiausius jausmus, bet žinodama, kad jų sugrąžinti niekada nepavyks, suteikia jiems naują prasmę, perkeldama į postmodernią laiko juostą, amžiną apmąstymų ir kūrybos sintezę.

APIE ATLIKĖJĄ

Tai viena iš unikaliausių Lietuviškosios padangės artistų. Jos kūryba lyg intuityvus ir atviras dienoraštis įtraukiantis žiūrovą į intymų muzikinį potyrį. Paskendus savyje, beribiu balsu improvizuodama post-modern melodijomis, kurios vienu momentu sukelia nostalgiškus prisiminimus, o kitu virsta nepažiniomis, veda klausytoją improvizacijos kupinomis garsų alėjomis, subtiliai paliesdama aktualias visuomenines temas.

Pati Migloko save vadina muzikos ir vaizdo poete, o galbūt net ir filosofe. Menininkė teikia pirmenybę kūrybiniam procesui ir dosniai dalinasi kūrybine išmintimi.