MO gido savanorio ekskursija

2020 10 18
14:00 - 15:00
PIRKTI BILIETĄ

Išankstinė registracija į ekskursijas nevykdoma.
Norintys dalyvauti ekskursijoje, turi įsigyti muziejaus lankytojo bilietą.
Bilietai – internetu arba MO muziejaus kasoje. 

MO muziejus | Paroda | Kodėl taip sunku mylėti

Savaitgaliais 14 val. ir 16 val. kviečiame į MO gido savanorio ekskursijas!  Tai ekskursija, kuri yra unikali savo pasakojimu. Ji kaskart gali būti vis kitokia ir nauja. Kiekvienas gidas savanoris savaip interpretuoja parodą ir joje eksponuojamus kūrinius. Ekskursijoje nėra vienareikšmių tiesų – ji atvira įvairioms nuomonėms ir individualiam patyrimui.

Taigi kartu su MO gidu savanoriu sužinokite daugiau apie naująją MO muziejaus parodą „Kodėl taip sunku mylėti?”. Joje – įtraukiančios ir itin kinematografiškos Saskia Boddeke ir Peter Greenaway specialiai MO muziejaus erdvėms kurtos video instaliacijos. Tai nėra įprasta paroda. Ji – lyg kino filmas! Pasinerkite į jį kartu su MO gidu savanoriu, ieškokite atsakymo į parodos klausimą, kartu analizuokite kito / kitokio priėmimo klausimą, santykį tarp gėrio ir blogio, skirtį tarp turtuolių ir vargšų, nelygybę tarp vyrų ir moterų, susipriešinimą tarp kartų ar rasių. Sužinokite daugiau apie pagrindinę parodos veikėją Susą Bubble. Kokia jos istorija ir ką ji pasakoja?

SVARBU!
Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose, vykstančiuose tiek MO viduje, tiek lauke, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.

MO gido savanorio ekskursijoje gali dalyvauti 20 žmonių, todėl susiplanuokite atvykti anksčiau.  Likus pusvalandžiui iki ekskursijos pradžios, kasoje prašykite specialaus ekskursijos lipduko.

Jei nepavyks prisijungti prie ekskursijos, rekomenduojame parodą patirti naudojantis parodos e. gidu. Jame rasite išsamius kūrinių aprašymus. Turėkite savo telefoną ir ausines.

Informuojame, kad parodoje yra tamsu, taip pat yra blyksinčių šviesų ir baseinas. Būkite atidūs!

Ekskursijos vieta – MO muziejaus pirmas aukštas. Ieškokite ženklo „Ekskursija su MO gidu savanoriu“.