MO lauke. Akustiniai koncertai

2022 07 01
19:00 - 21:00

Praleiskime vasarą muzikaliai drauge su MO akustiniuose koncertuose!

MO lauke | Akustiniai koncertai | MO muziejus

Vasara kvepia jaukiais vakarais su draugais, muzika ir pašnekesiais. Praleiskime šiuos vakarus drauge MO terasoje, kuri bus kupina muzikos. 

Atvėrę didžiąją parodą „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“, pakvietėme atlikėjus iš Vilniaus, Kauno ir kitų Lietuvos miestų groti ir savo kūrybą pristatyti MO terasoje. Tikrai įsitikinome – muzika jungia ir miestus, ir žmones! Sulaukėme ne vieno norinčio koncertuoti MO terasoje. Todėl net 4 vasaros vakarus kviečiame praleisti MO, klausantis skirtingų grupių pasirodymų.

Kiekvieno akustinio koncerto MO terasoje metu pasirodys 2–3 grupės ar atlikėjai.

Susipažinkite su šio koncerto atlikėjais!

Atlikėjai apie save

Marijus Libas 

Muzikantas, kūryboje ieškantis kontrasto tarp šviesos ir tamsos, kuria singer songwriter muziką, alternatyvų indie popsą. Per muziką pasakoja apie istorijas, idėjas arba tiesiog dėlioja žodžius, kurie rimuojasi. Pasirodymų metu taip pat naudoja loop techniką ir saksofoną.

 

Aistė Monika Mažeikaitė

Aistė Monika Mažeikaitė – operoje užaugusi ir alternatyvios muzikos scenoje atsiskleidusi roko žanro dainų kūrėja. Kol repertuaras nėra pilnas, šis koncertas – puiki proga parodyti save ne tik asmeninės kūrybos, bet ir kitų atlikėjų repertuaro kontekste.

 

Grupė „TAS‘‘

„TAS‘‘ – pelno nesiekianti korporacija, kurios veikla vykdoma jau pora metų trijų, šiek tiek išsilavinusių pienburnių. Grupės sąstatas – roko klasikos banalybė: bAisŪs BūGnAi, bosas, gitara ir vokalas, tačiau šįkart grupė bandys suskambėti kitokiame amplua – akustiniame. Juk visi turime švelniąją pusę.

 

Grupė „SynthEtika‘‘

„SynthEtika‘‘ – „nėrimas į nežinomybę… žaidimas su likimu… atsidavimas akimirkai‘‘. Tai bioninis power trio, pasakojantis istorijas šiuolaikinės elektroninės muzikos kontekste. Futuristiniai technologinio progreso peizažai, netobulai alsuojantys savo žmogiškais plaučiais, kalbantys naujausiais žodžiais apie seniausias mintis.

Nikita Kiriuchinas – klavišiniai, sintezatorius, elektronika
Artiom Zalizko – saksofonas altas, sintezatorius, elektronika
Jonas Filmanavičius – būgnai

__

Vieta – MO terasa.
Trukmė – 2 val.

Akustiniai vakarai nemokami ir atviri visiems.

Artimiausi koncertai

Kiti akustiniai koncertai MO muziejuje vyks liepos 21 d. ir rugpjūčio 12 d. 19:00 val. Kviečiame pasižymėti datas kalendoriuose!