MOdisėja 2021: virtualus Lietuvos meno nuotykis

2021 04 22
08:00 - 00:00
REGISTRUOTIS

Kiek daug istorijų slypi Lietuvos mene. Nori jas sužinoti?

Kviečiame į virtualų Lietuvos meno pažinimo nuotykį – MOdisėją 2021!

MOdisėja | Lietuvos meno nuotykis | MO muziejus

Kiek daug istorijų slypi Lietuvos mene. Nori jas sužinoti? Dalyvauk MOdisėjoje balandžio 22 d. nuo 8 iki 24 val., patirk meno pažinimo nuotykį ir laimėk išskirtinius prizus!

KAS TAI?

MOdisėja – tai vieną dieną trunkantis virtualus Lietuvos meno nuotykis–žaidimas, kurį organizuoja MO muziejus ir LRT. Į šias smagias, išankstinių žinių nereikalaujančias meno žaidynes kviečiame jau antrą kartą!

MOdisėją sudaro 20 įtraukiančių klausimų, kurie tau padės sužinoti daugiau apie Lietuvos meną (ir ne tik). Klausimuose pamatysi ir meno kūrinių – jie padės rasti teisingą atsakymą. Pažadame, naujų dalykų sužinosi, o ir savo rutiną smagiai praturtinsi!

MOdisėja | Lietuvos meno nuotykis | MO muziejus
MOdisėja | Lietuvos meno nuotykis | MO muziejus

KAS GALI DALYVAUTI?

Jungtis į šią atradimų kupiną kelionę ir dalyvauti MOdisėjoje kviečiami VISI!

O norėdami pakviesti į meno nuotykį dar daugiau moksleivių, šiemet įsteigėme naujus, tik jiems skirtus prizus!

KADA?

Užsiregistruok iš anksto arba balandžio 22 d. nuo 8 iki 24 val. užsuk į www.mo.lrt.lt ir dalyvauk meno nuotykyje!

KĄ GALI LAIMĖTI?

Norintiems ne tik daugiau sužinoti apie meną, bet ir mėgstantiems greitį bei taškus, pažadame išrinkti 3 geriausius žaidėjus ir 3 efektyviausiai sužaidusius moksleivius.

Prizinių vietų nugalėtojais taps daugiausia teisingų atsakymų per trumpiausią laiką surinkę dalyviai. Jų šiais metais laukia specialūs, naujai įsteigti prizai! Kokie jie?

Didžioji dalis MOdisėjos prizų – kvietimai į naujausias MO patirtis. Taip norime pratęsti meno pažinimo nuotykį ir MOdisėjai pasibaigus. 

O KOKIE KLAUSIMAI?

MOdisėjos klausimus kuria MO muziejaus komanda, todėl šiame nuotykyje sutiksi menininkus ir jų kūrinius bei istorijas nuo 1960-ųjų iki šių dienų. Būtent to modernaus ir šiuolaikinio Lietuvos meno laikotarpio, kurį atspindi MO kolekcija. 

Išduodame paslaptį – taip pat bus klausimų, kuriuose kviesime atrasi netikėtų faktų, įdomių detalių apie buvusių ir šiuo metu MO muziejuje eksponuojamų parodų kūrinius, jų autorius!

 

Daugiau informacijos: www.mo.lrt.lt

O jei turi klausimų mums, bendraukime modiseja@mo.lt

MOdisėja | Lietuvos meno nuotykis | MO muziejus
MOdisėja | Lietuvos meno nuotykis | MO muziejus

Pirmojoje MOdisėjoje sudalyvavo net 1516 dalyvių. Virtualios meno žaidynės sujungė visos Lietuvos gyventojus – beveik pusė dalyvių buvo ne iš Vilniaus! Dar smagiau, kad MOdisėjoje sudalyvavo ir žaidėjai iš 22 užsienio miestų.

Leiskis į Lietuvos meno nuotykį šiemet ir tu. Juk smagu, kai žinai. Dar smagiau, kai sužinai!