UŽDARYMO SAVAITGALIS. Ekskursija po parodą „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“

2022 08 27
12:00 - 13:00
MUZIEJAUS BILIETAS

Didžiosios parodos „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ uždarymo savaitgalį kviečiame į nemokamas MO gido savanorio ekskursijas!

Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus

Susitikime atsisveikinti su paroda pilna patirtimi! Didžiosios parodos „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ uždarymo savaitgalį kviečiame į nemokamas MO gido savanorio ekskursijas. Rugpjūčio 27–28 d., šeštadienį ir sekmadienį, papildykite parodos patyrimą MO gido savanorio pasakojimu.

Tai ekskursija, kuri kaskart gali būti vis kitokia ir nauja. Kiekvienas gidas savanoris savaip interpretuoja parodą ir joje eksponuojamus kūrinius. Todėl ekskursijoje nėra vienareikšmių tiesų – ji atvira įvairioms nuomonėms ir individualiam patyrimui.

Gido savanorio ekskursija yra nemokama, tačiau reikia įsigyti tos dienos muziejaus bilietą. Tai padaryti galima muziejaus kasoje arba internetu:

Ekskursijoje gali dalyvauti 20 žmonių, todėl kviečiame atvykti iš anksto ir muziejaus kasoje atsiimti specialų ekskursijos lipduką.

Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus
Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus

E. gidas

Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus

O jei nepavyktų prisijungti prie ekskursijos, visada rekomenduojame parodą patirti naudojantis parodos e. gidu.

Vilnietiškasis parodos e. gidas čia:

 

Apie parodą

MO muziejaus ir Kauno miesto muziejaus paroda atveria pamatinę dviejų miestų priklausomybę. Joje įvairiais pjūviais nagrinėjama Kauno ir Vilniaus kultūra, socialinis gyvenimas, panašumai ir skirtumai. Aiškinamasi, ką reiškia būti kauniečiu ar vilniečiu, koks jų požiūris į save ir kitą, identifikuojami ir dekonstruojami mitai, stereotipai bei kompleksai.

Tai išskirtinė paroda, eksponuojama net dviejuose miestuose! Viena jos dalis – MO muziejuje Vilniuje, kita – Kaune, Laikinojoje M. K. Čiurlionio dailės galerijoje (A. Mackevičiaus g. 27).

Paroda yra „Kaunas  Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

 

Linkime įkvepiančio laiko ekskursijoje!

Paieška