Nuoma

MO muziejus – vieta jūsų renginiui

MO muziejus

Unikali MO muziejaus architektūra, MO istorija ir kitokios patirtys.

Tokius išskirtinius MO bruožus po organizuotų renginių išskiria čia savo renginius ir šventes organizavusios įmonės.

Ieškantiems patalpų nuomos Vilniuje, galime pasiūlyti skirtingas MO muziejaus erdves, pritaikomas įvairiems renginiams ir poreikiams.

Taip pat siūlome ekskursijas ir užsiėmimus muziejuje – naujus ir kitokius būdus pažinti meną, save bei kitus.

Susipažinkite su visomis MO muziejaus erdvėmis ir specialiai užsiėmimais ir patyrimais muziejuje. Visi jie gali būti skirti jūsų renginiui!

 

Vestibiulis A

MO muziejus | patalpų nuoma
MO muziejus | patalpų nuoma

Pirmasis muziejaus aukštas su jau legendiniais spiraliniais architekto Danielio Libeskindo projektuotais laiptais – bene dažniausiai pasirenkama vieta renginiams ar šventėms. Architektūriškai patogi erdvė gali būti pritaikoma tiek sėdimoms vakarienėms, tiek konferencijoms. Tai unikali vieta jūsų renginiui su išskirtine vidaus architektūra.

Tai 225 m2 šviesi, aukšta ir reprezentatyvi erdvė su vaizdu į MO saugyklą ir išėjimu į lauką (terasą).

Vietų skaičius: 240 asm. (kino teatro principu), 300 asm. (furšetas), 100 asm. (gala vakarienė).

Renginių salė

MO muziejus | patalpų nuoma
MO muziejus | patalpų nuoma

Puiki vieta konferencijai, kino peržiūrai, koncertui, įmonės renginiui ar uždaram pristatymui. Ši konferencijų salė gali būti įvairiai transformuojama, o jei reikia – sujungiama su pirmojo aukšto vestibiuli, tai tik dar labiau atverdama MO muziejaus erdves jūsų įmonės renginiui.

Tai 140 m2 konferencijų salė su visa reikalinga technika: projektoriumi, ekranu, garso aparatūra, mikrofonais, pakyla, tribūna.

Vietų skaičius: 110 asm. (kino teatro principu), 180 asm. (furšetas), 70 asm. (gala vakarienė).

Susitikimų kambarys

MO muziejus | patalpų nuoma | nuoma
MO muziejus | patalpų nuoma | nuoma

Šviesus ir erdvus susitikimų kambarys administracinėje muziejaus dalyje – puiki vieta susitikimams ir nedideliems pristatymams. Į jį patenkama tiesiai iš lauko ir MO muziejaus terasos. Jausitės lyg turėdami privačią salę susitikimui visiškai šalia muziejaus.

Tai 70 m2 salė su atskiru įėjimu iš Pylimo gatvės pusės. Specialiai įrengtoje patalpoje yra didelis TV ekranas, flip-chart lenta, atskira virtuvėlė, tualetas, rūbinės spinta.

Vietų skaičius: 30 asm. (kino teatro principu), 50 asm. (furšetas), 20 asm. (aplink konferencinį stalą).

Skaitykla

MO muziejus | patalpų nuoma
MO muziejus | patalpų nuoma

Jauki, nedidelė skaitykla muziejaus antrame aukšte šalia mažosios parodų salės – dar viena vieta susitikimams. Į ją pateksite laiptais arba liftu. O jūsų susitikimas ar renginys vyks naujausių knygų apie meną ir kultūrą apsuptyje.

Tai 40 m2 uždara nedidelė patalpa su TV ekranu, flip-chart lenta.

Vietų skaičius: 15 asm. (aplink konferencinį stalą).

Vestibiulis

MO muziejus | patalpų nuoma | nuoma
MO muziejus | patalpų nuoma | nuoma

Dar viena MO muziejaus erdvė, atskleidžianti neįprastą MO architektūrą. Šalia – MO muziejaus skaitykla, mažoji parodų salė ir galimybė patekti į lauko terasą.

Tai 151 m2 erdvė, puikiai tiksianti svečių susibūrimui, pokalbiams, lengviems užkandžiams ar nedideliam renginiui.

Vietų skaičius: 40 asm. (kino teatro principu), 70 asm. (furšetas).

Terasa

MO muziejus | patalpų nuoma
MO muziejus | patalpų nuoma | nuoma

MO lauko terasa – unikali muziejaus vieta po atviru dangumi, kuri jūsų renginio metu gali tapti uždara teritorija. Šioje lauko terasoje galėsite mėgautis ne tik vieta po atviru dangumi, tačiau ir unikaliai atsiskleidžiančia MO muziejaus architektūra.

Tai 336 m2 atvira ir saulėta amfiteatrinė lauko terasa muziejaus antrame aukšte. Iš lauko terasos taip pat galima patekti į muziejaus antrą aukštą.

Vietų skaičius: 300 asm. (kino teatro principu), 350 asm. (furšetas), 100 asm. (gala vakarienė).

Skulptūrų sodas

MO muziejus | skulptūrų sodas
MO muziejus | skulptūrų sodas

Visuomet žydintis arba žaliuojantis MO skulptūrų sodas – dar viena muziejaus erdvė po atviru dangumi. O joje – Nacionalinės premijos laureatų kūriniai, suteikiantys visam sodui meninio prieskonio.

Tai 500 m2 atvira erdvė, į kurią patenkama iš Pylimo gatvės.

Vietų skaičius: 140 asm. (kino teatro principu), 200 asm. (furšetas), 50 asm. (gala vakarienė).

Mažoji salė

MO muziejus | patalpų nuoma
MO muziejus | patalpų nuoma

Uždara MO salė antrame muziejaus aukšte, iš kurios atsiveria panorama į Pylimo gatvę – papildoma salių nuomos galimybė muziejuje.

Tai 174 m2 šviesi ir moderni salė jūsų susitikimui, renginiui ar nedidelei konferencijai. Taip pat iš šios salės per antro aukšto vestibiulį galima patekti į MO lauko terasą.

Vietų skaičius: 170 asm. (kino teatro principu), 200 asm.

Didžioji salė

MO muziejus | patalpų nuoma
MO muziejus | patalpų nuoma

Išskirtinė ir pati didžiausia MO salė, neturinti jokių perskyrų. Tai vientisa 1 000 m2 didelė salė Vilniuje su galimybe išeiti į lauko terasą antrame muziejaus aukšte.

Ši didelė salė gali tapti unikalia jūsų renginio konferencijų sale Vilniuje. Šią salę galima nuomoti tada, kai muziejuje keičiamos parodos – kovo ir rugsėjo mėn.

Vietų skaičius: 700 asm. (kino teatro principu), 750 asm. (furšetas), 460 asm. (gala vakarienė).

Ekskursijos ir užsiėmimai

MO muziejus | 33 minutės patyrimo

33 minutės patyrimo

Atsispirdami nuo vieno meno kūrinio, pasakosime istorijas, įpinsime  skirtingus skonius ir garsus. Tai saugi ir dabartines realijas atitinkanti patirtis. Paprastai, bet tuo pačiu ir kitaip. Jūsų laukia įvairiapusė kūrinio interpretacija ir netikėtumas – ją lydinti skonio patirtis.

Kalbėsime apie konkrečiame kūrinyje įamžintą praeities susidūrimo su ateitimi momentą. Kokia ta dabartis, kurioje gyvename? Kaip praeitis mus vejasi? Kur link judame, ypač kalbant apie maisto kultūrą? Šis 33 minučių patyrimas, skirtas jūsų pačių individualiems potyriams.

Skonius ir maisto patirtį derino Urtė Mikelevičiūtė, o įgyvendino MO bistro. Žodžius į tekstą sudėjo kultūros istorikas Tomas Vaiseta ir knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorė Viktorija Aprimaitė.  Tekstą įgarsino Paulius Markevičius.

Trukmė – 33 min.
Maksimali grupė – 12 asmenų
Edukacijos kaina – 12 € asmeniui

Ekskursija po MO parodą su MO gidu | Ekskursija | MO muziejus

Ekskursijos po MO muziejų ir parodas

Ekskursijas Vilniuje papildo ir MO muziejaus specialios edukacinės ekskursijos.

Geriausias būdas sužinoti daugiau apie MO architektūrą, istoriją ir šiuo metu muziejuje eksponuojamas parodas – kartu su profesionaliu MO gidu.

Pagal jūsų norus ir poreikius susitarsime dėl unikalios ir tik jūsų grupei skirtos ekskursijos.

Trukmė: 1 val.
Skirta: visoms amžiaus grupėms.
Kaina: 80 EUR + lankytojų bilietai
Minimalus dalyvių kiekis – 15, maksimalus – 25

MO muziejus | edukacija | užsiėmimai suaugusiems

Kas vyksta šiame paveiksle?

Kviečiame į meno kūrinius pažvelgti be išankstinių įsitikinimų ir nusistatymų. Atvirai reikškite savo nuomonę ir diskutuokite. Klausimas “kas yra menas” ir „ar tai menas?“ – taip pat labai galimas!

Vizualinio mąstymo metodu paremtas užsiėmimas jus įtrauks į naują kelionę po meno pažinimo pasaulį. Joje, padedami gido, patys pasakosite apie kūrinius, ką juose matote ir būsite gidai vieni kitiems.

Detektyvas muziejuje

Suraskite lobį, pažinkite meno kūrinį, lavinkite pastabumą, pabudinkite savo kūrybiškumą. Tai komandinis žaidimas kolektyvui, kuris jus įtrauks į savarankišką meno pažinimą.

Kartu sužinosite bei atrasite naujų dalykų apie MO ir jo parodą, o taip pat ir patys kursite parodą, jos personažus ir istoriją. Tai asmeninis jūsų patyrimas ir kitoks komandos formavimas MO muziejaus erdvėse.

Komandos formavimas muziejuje

Patirkite, atraskite ir pažinkite vieni kitus, save ir visą kolektyvą. Įvairios klimato ir komandos formavimo, bei komunikacijos užduotys padės jums kurti gerą nuotaiką kolektyve, gerai praleisti laiką bei atrasti savo kolegų netikėtus gebėjimus. Užsiėmimas paremtas komandos formavimo strategija.

Trukmė: 1-1,5 val.
Skirta visoms amžiaus grupėms.
Minimalus dalyvių kiekis – 15, maksimalus – 25
Kaina vienam asmeniui 11 Eur

Filmavimas ir fotografavimas

Leidimai filmavimams bei fotografavimams profesionalia technika asmeniniais ar komerciniais tikslais MO muziejaus pastate ir teritorijoje suteikiami tik raštu suderinus su MO muziejumi adresu nuoma@mo.lt.

Šie leidimai turi būti suderinti likus ne mažiau kaip 14 dienų iki planuojamos filmavimo ar fotografavimo datos.

Kontaktai

MO nuomos koordinatorius
Vaidas Zigmantas
+37060983764
vaidas.z@mo.lt

 

Maitinimo paslaugos
MO bistro
+37061144262
info@mobistro.lt

Techninė informacija

 

Organizuojant renginius MO muziejuje ir nuomojantis MO erdves, galima turėti savo maitinimo paslaugų tiekėją, tik jam nesuteikiama virtuvė ir vanduo.

Perspėjame, kad dėl jautrių grindų muziejuje negalima vartoti raudono vyno.

Taip pat perspėjame, kad triukšmingus renginių montavimo/demontavimo darbus (repeticijas, aparatūros susiderinimą) muziejuje galima atlikti tik muziejaus nedarbo valandomis.