Šventė, kurios nepamirši

MO muziejus Naujienos
Šventė, kurios nepamirši | Permainų šventė | MO muziejus

Šventė, kurios nepamirši. Pasidalink!

Gimtadieniai, protestai, vakarėliai, mitingai, vestuvės, festivaliai, valstybinės sukaktys… Daugybė švenčių, apie kurias pagalvojus mintyse atgimsta prisiminimai. Galbūt kažkurios šventės tikrai nepamirši ir tu? 

Tikra tiesa, šventės mus keičia. O kokia šventė pakeitė tave? Kviečiame pasidalinti:

1. Šventės, kurios nepamirši, nuotrauka (skaitmeniniu formatu). O jei nori, gali pasidalinti ir keliomis!

2. Parašyki 60–100 žodžių istoriją apie šventę, kuria daliniesi. Kuriant istoriją tau gali padėti šie klausimai: Kas slypi už nuotraukos? Kokiomis aplinkybėmis ji buvo nufotografuota arba kas vyko po šio momento? Ką yra verta papasakoti apie tai? Kaip tai pakeitė tavo gyvenimą?

Nuotraukų ir istorijų lauksime iki rugpjūčio 1 d. Siųski čia: svente@mo.lt

*Pateikdami savo nuotraukas ir tekstines istorijas, dalyviai sutinka, kad atsiųsta medžiaga gali būti naudojama būsimoje MO muziejaus parodoje, MO muziejaus interneto puslapyje, socialinių tinklų Facebook, Instagram paskyrose viešinant parodą. Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą ir teises MO muziejaus privatumo politikoje, kurią rasite čia. Pasibaigus parodai MO muziejus paviešinto turinio ir pranešimų muziejaus interneto puslapyje ir socialiniuose tinkluose, kuriuose gali būti Jūsų asmens duomenų, nepašalins.

 

Vizuale naudojame:
Monika Požerskytė, iš serijos „Post Circle”, 2015
Romualdas Požerskis, Atlaidai, Žemaičių Kalvarija, 1984
Ugnius Gelguda, Žalgiris, 2006

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: