Kontaktai – MO
Kontaktai

Bendriniai kontaktai:
mo@mo.lt
+370 609 83 764

MO bistro
bistro@mo.lt
+370 613 50333

Rekvizitai:

MO muziejus, VšĮ
Įmonės kodas: 302325629
Adresas: Pylimo g. 17, LT-01141 Vilnius
PVM mokėtojo kodas: LT100006626218
Atsiskaitomoji sąskaita: LT217300010125781421

Komanda:

Milda Ivanauskienė, Direktorė
milda@mo.lt

Danguolė Butkienė, MO muziejaus steigėja, valdybos narė
danguole@mo.lt

Dr. Raminta Jurėnaitė, Kolekcijos kuratorė
r.jurenaite@yahoo.de

Mindaugas Morkūnas, Vystymo vadovas, Patariamosios valdybos narys
mindaugas@mo.lt

Daina Narbutienė, Leidybinių projektų vadovė
daina@mo.lt

Ieva Stasevičiūtė, Fondų saugotoja
ieva@mo.lt

Miglė Survilaitė, Kuratorė
migle@mo.lt

Ugnė Paberžytė, Kuratorė
ugne@mo.lt

Birutė Zimnicka, Projektų vadovė | Renginiai
birute@mo.lt

Deima Žuklytė-Gasperaitienė, Projektų vadovė
deima@mo.lt

Raminta Masiulytė, Projektų vadovė
raminta@mo.lt

Beata Koniuchova, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
beata@mo.lt

Indrė Lelevičiūtė, Ryšių su visuomene vadovė
indre@mo.lt

Ieva Blaževičiūtė, Komunikacijos vadovė
ieva.b@mo.lt

Rima Povilionytė, Edukacijos projektų koordinatorė
rima@mo.lt

Karen Vanhercke, Edukatorė
karen@mo.lt

Mindaugas Masaitis, Ūkio administratorius
mindaugas.m@mo.lt

Barbora Sakalinskaitė, Biuro administratorė
barbora@mo.lt

Jurga Vilė, Kasos darbuotoja
jurga@mo.lt

Simona Kačinskaitė, Kasos darbuotoja
simona@mo.lt

Dr. Monika Saukaitė, Projektų vadovė (motinystės atostogose)

Sutinku