Kontaktai | MO
Kontaktai

Bendriniai kontaktai:
mo@mo.lt
+370 609 83 764
Administracijos darbo laikas: I-V 09:00-18:00

MO bistro
bistro@mo.lt
+370 613 50333

Parodos: parodos@mo.lt
Renginiai: renginiai@mo.lt
Ekskursijos: ekskursijos@mo.lt
Edukacija: edukacija@mo.lt
Parduotuvė: daina@mo.lt 
Rėmimai, mecenatystė: mindaugas@mo.lt
Nuoma: nuoma@mo.lt
Žiniasklaidai: press@mo.lt

Rekvizitai:

MO muziejus, VšĮ
Įmonės kodas: 302325629
Adresas: Pylimo g. 17, LT-01141 Vilnius
PVM mokėtojo kodas: LT100006626218
Atsiskaitomoji sąskaita: LT217300010125781421

Komanda:

Milda Ivanauskienė, Direktorė

Danguolė Butkienė, MO muziejaus steigėja, valdybos narė

Mindaugas Morkūnas, Vystymo vadovas, Patariamosios valdybos narys

Ieva Stasevičiūtė, Fondų saugotoja

Ugnė Paberžytė, Kuratorė

Gabrielė Radzevičiūtė, Kuratorė

Deima Žuklytė-Gasperaitienė, Kuratorė

Miglė Survilaitė, Kuratorė (motinystės atostogose)

Paulius Vitkauskas, Parodų architektas-technikas

Ona Girčienė, Rinkodaros ir pardavimų vadovė

Sigita Rudaitytė, Prekės ženklo vadovė

Indrė Lelevičiūtė, Ryšių su visuomene vadovė

Viktorija Aprimaitė, Socialinių tinklų koordinatorė

Daina Narbutienė, MO parduotuvės vadovė

Violeta Binkaitė, IT vadovė

Birutė Zimnicka, Projektų vadovė | Renginiai

Vaidas Zigmantas, Nuomos koordinatorius

Jovilė Sinkevičiūtė, Rėmimų ir rinkodaros projektų vadovė

Inga Galvanauskaitė, Mecenatystės ir rėmimų projektų vadovė

Brigita Sinickienė, Projektų vadovė

Jurgita Zigmantė, Edukacijų vadovė ir savanorių koordinatorė

Karen Vanhercke, Edukatorė

Mindaugas Masaitis, Ūkio administratorius

Barbora Sakalinskaitė, Biuro administratorė

Zigmas Pakštaitis, Kasos darbuotojas

Indrė Lubytė, Kasos darbuotoja

Virginijus Ruzgė, Kasos darbuotojas

Diana Remeikytė, Kasos darbuotoja

Dr. Monika Saukaitė, Projektų vadovė (motinystės atostogose)

Sutinku