Kontaktai - MO
Kontaktai

Bendriniai kontaktai:
mo@mo.lt
+370 609 83 764

MO bistro
bistro@mo.lt
+370 613 50333

Rekvizitai:

MO muziejus, VšĮ
Įmonės kodas: 302325629
Adresas: Pylimo g. 17, LT-01141 Vilnius
PVM mokėtojo kodas: LT100006626218
Atsiskaitomoji sąskaita: LT217300010125781421

Komanda:

Milda Ivanauskienė, Direktorė
milda@mo.lt

Danguolė Butkienė, MO muziejaus steigėja, valdybos narė
danguole@mo.lt

Mindaugas Morkūnas, Vystymo vadovas, Patariamosios valdybos narys
mindaugas@mo.lt

Ieva Stasevičiūtė, Fondų saugotoja
ieva@mo.lt

Miglė Survilaitė, Kuratorė
migle@mo.lt

Ugnė Paberžytė, Kuratorė
ugne@mo.lt

Ona Girčienė, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
ona@mo.lt

Indrė Lelevičiūtė, Ryšių su visuomene vadovė
indre@mo.lt

Daina Narbutienė, MO parduotuvės vadovė
daina@mo.lt

Beata Koniuchova, IT vadovė
beata@mo.lt

Birutė Zimnicka, Projektų vadovė | Renginiai
birute@mo.lt

Deima Žuklytė-Gasperaitienė, Projektų vadovė
deima@mo.lt

Vaidas Zigmantas, Nuomos koordinatorius
vaidas.z@mo.lt

Jovilė Sinkevičiūtė, Projektų vadovė | Rėmimas
jovile@mo.lt

Viktorija Aprimaitė, Socialinių tinklų koordinatorė
viktorija@mo.lt

Rima Povilionytė, Edukacijos projektų koordinatorė
rima@mo.lt

Karen Vanhercke, Edukatorė
karen@mo.lt

Mindaugas Masaitis, Ūkio administratorius
mindaugas.m@mo.lt

Barbora Sakalinskaitė, Biuro administratorė
barbora@mo.lt

Simona Kačinskaitė, Kasos darbuotoja
simona@mo.lt

Zigmas Pakštaitis, Kasos darbuotojas
zigmas@mo.lt

Lina Simutytė, Kasos darbuotoja
lina@mo.lt

Dr. Monika Saukaitė, Projektų vadovė (motinystės atostogose)

Sutinku