Algimantas Aleksandravičius: idėja, šviesa, nuotaika

MO muziejus Pokalbiai
Algimantas Aleksandravičius | MO muziejus

Algimantas Aleksandravičius yra vienas žymiausių Lietuvos fotografijos atstovų, stebinantis savo įžvalgumu. Autorius pasižymi talentu fotografuoti įspūdingus žmonių portretus ir už tai yra sulaukęs net kritikų pripažinimo. Nesumeluosime sakydami, kad Algimantas yra pripažintas ir vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jo kūrinių yra įsigiję įvairūs meno centrai, galerijos ir kolekcininkai.

Kviečiame pasiklausyti A. Aleksandravičiaus įžvalgų, prisiminimų apie skirtingų žmonių darytus portretus. Jis atskleis ne vieną paslaptį ir taisyklę, kaip sukurti gerą portretą.

Norint padaryti gerą fotografiją, būtina šviesa, idėja ir nuotaika. Bent vienas, kad būtų.

A. Aleksandravičius sako, kad portretistas turi būti šnekus, bet ne plepys. O ką daryti, kai žmogus visai su tavimi nešneka? A. Aleksandravičius dalinasi ir tokia savo patirtimi.

Žiūrėkite video ir išgirskite visas paslaptis tiesiai iš A. Aleksadravičiaus!

Aš ateinu su vienu tikslu – „nuimti skalpą” nuo to žmogaus, įlįsti į vidų, būti sielovagiu, pavogti jo dvasinę būseną, pergyvenimą.

Pokalbius su menininkais finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: