6. Lenkų iškeldinimas. Sunkus amžius | Back2school. Vilnius

MO muziejus Back2school
Back2school | su Ričardu Jankausku | Sunkus amžius | Vilnius | MO muziejus

Nors ir virtualiai, trečiadieniais susitinkame didžiulio populiarumo sulaukusiose „Back2school“ paskaitose apie kultūrą ir meną su Ričardu Jankausku. Pažįstantys R. Jankauską žino, kad šioms paskaitoms jokio išankstinio pasiruošimo nereikia. Menas, jo interpretavimas neturi klaidingų atsakymų – tik dar daugiau galimų pažinimo versijų.

Dalinamės dar viena, tik šįkart – kiek kitaip!

Kviečiame žiūrėti: šeštoji paskaita

Tęsdami paskaitų ciklą, kviečiame kalbėti šiuo metu muziejuje eksponuojamos mažosios parodos „Sunkus amžius: Vilnius, 1939–1949“ tema ir plačiau analizuoti Vilniaus kontekstą.

Paskutinėje paskaitoje prieiname prie vėliausio etapo nagrinėjamame laikotarpyje – labiausiai susijusio su paroda. Kalbame apie lenkų iškeldinimą. Dėstytojas kelia klausimą, kaip Vilniaus kraštas tapo itin lietuvišku?

 

Linkime įsiklausyti ir atrasti.

 

Ačiū klausiusiems ir atradusiems!

Tikimės, kad išklausę „Back2school. Vilnius“ paskaitas ir susipažinę plačiau su parodą supančiais kontekstais, į ją pažvelgsite dar kitaip. R. Jankauskas pritaria, kad paskaitoms pasibaigus jo santykis su eksponuojamais kūriniais bei parodos problematika visai kitoks.

Tad linkime to ir jums!

 

Jei patinka mūsų kuriamas turinys, kviečiame palaikyti MO patreone:

Praėjusios „Back2school. Vilnius“ paskaitos

Įdomu, apie ką paskaitoje praėjusį kartą pasakojo Ričardas Jankauskas?

Žiūrėkite video!

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška