Kaip menas gali padėti įveikti kolektyvines traumas? Pokalbis su psichologe Danute Gailiene

MO muziejus Tinklalaidės

Kviečiame klausytis pokalbio su psichologe Danute Gailiene apie visuomenines patirtis ir mūsų išgyvenamas kolektyvines bei istorines traumas. Įdomu, ar pastarųjų metų naujoji realybė ir gyvenimas pandemijoje gali būti prilyginamas trauminei patirčiai?Analizuosime, kokią įtaką visuomenei turi istorijos refleksija, kaip traumos gali būti reflektuojamos mene? Kalbėsimės apie meno terapinį poveikį bandant šias traumas įveikti.

Pokalbį moderuoja Donatas Puslys, Vilniaus politikos analizės instituto Medijų ir demokratijos programos vadovas, itin daug dėmesio skiriantis istorinės atminties tematikai.

Danutė Gailienė – psichologė, VU profesorė, viena iš MO muziejaus knygos „Sunkus amžius“ autorių, savo straipsnyje analizuojanti ir giliau nagrinėjanti, kas yra ir kokios įvairios gali būti psichologinės traumos.

Linkime įsiklausyti ir atrasti! O jei norite prisidėti – labai kviečiame tapti mūsų Patreonais:

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: