Kalba žMOnės: Ugnė apie Algimantą Aleksandravičių

MO muziejus Pokalbiai
Algimantas Aleksandravičius | MO muziejus

Pradedame naują pasakojimų ciklą „kalba žMOnės“. Jame MO muziejaus kuratorės, gidai ir edukatoriai pasakos apie savo pasirinktus autorius ir jų darbus parodoje „Kodėl taip sunku mylėti?“.

Pirmajame pasakojime kuratorė Ugnė pristato Algimanto Aleksandravičiaus darbus parodoje. Sužinokime daugiau apie šį autorių, jo kūrinius ir įdomesnes parodoje slypinčias istorijas!

Apie Algimantą Aleksandravičių

Algimantas Aleksandravičius – vienas žymiausių Lietuvos fotografijos atstovų, stebinantis savo įžvalgumu. Autorius pasižymi talentu fotografuoti įspūdingus žmonių portretus ir už tai yra sulaukęs kritikų pripažinimo. Algimantas tikriausiai yra vienas produktyviausių, talentingiausių portretistų. Nesumeluosime sakydami, kad Algimantas yra pripažintas ir vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jo kūrinių yra įsigiję įvairūs meno centrai, galerijos ir kolekcininkai.

Žiūrėkite Ugnės pasakojimą!

Pamatysite parodoje eksponuojamus A. Aleksandravičiaus kūrinius ir juose užfiksuotas portretuojamųjų psichologines būsenas, charakterį. Kokias fotografijas atsirinko parodos kuratoriai Saskia Boddeke ir Peter Greenaway bei kodėl – sužinokime kartu!

Pasakojimų ciklą „kalba žMOnės” iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

O kokios spalvos yra sapnai? Pasaulis galbūt ir spalvotas, tačiau sapnuojame nespalvotai.

Jei norite gauti #menasnaMO naujienlaiškį ar kitas MO naujienas, prenumeruokite:

O jei patinka mūsų kuriamas turinys, kviečiame palaikyti MO patreone!

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: