Turiningos šventės su MO. Judesio spektaklis „Iš namų“

MO muziejus Įkvėpimai

Šventiniai MO linkėjimai į namus!

Norintiems šventinį laikotarpį praleisti įdomiai ir prasmingai, siunčiame įkvepiančių akimirkų į namus.

Dovanojame Miss Plastica judesio spektaklį „Iš namų“, kuriuo rudenį, MOratono metu, atvėrėme parodą „Permainų šventė“. Kviečiame jaukiai įsikurti ir patirti.

Siųsdami šventinius linkėjimus, drauge su Miss Plastica linkime švęsti saviraišką. Švęsti save. Ir tuo įkvėpti kitus!

Apie spektaklį

„Iš namų“ – transformacinis judesio spektaklis apie kūrybos laisvę. Šiuo kūriniu šventė siejama su išėjimu iš namų – rutinos pakeitimu, pasipuošimu, (ne)sąmoninga pastanga save pristatyti geresniu, įprastai užsidedant visuomenėje patogią kaukę. Namai yra komfortas, o spektaklyje – taip pat savotiškoje šventėje – analizuojama, kiek laisvai galima jaustis nesaugioje erdvėje, viešose vietose, bendruomenėje.

Apie Miss Plastica

Miss Plastica | MOratonas | MO muziejus

Miss Plastica (Povilas Bastys) yra tarpdisciplininis performanso menininkas, tyrinėjantis kūno transformacijas skirtingose situacijose per įvairias formas ir medijas. Tai reiškiasi „Drag Queen“, šokio, makiažo, video kūryboje, skulptūroje, kostiumų dizaine, instaliacijose. Povilo kūryba analizuoja judesį mūsų visuomenėje, santykį su kūnu, apribojimus ir normatyvus.

Daugiau apie Miss Plastica

Miss Plastica | MOratonas | MO muziejus
Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: