MO atkeliauja į Druskininkus

MO muziejus Naujienos
MO keliauja | MO muziejus

MO muziejus atvyksta į Druskininkus – nuo vasario 21 iki kovo 31 dienos miesto ir aplinkinių rajonų gyventojai Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“ galės nemokamai pamatyti fotografijos parodos „Permainų šventė“ fragmentus, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, mokymuose ir veiklose visai šeimai.

Vasario 24 d. 17 val. 30 min. MO muziejus pakvies į oficialų parodos „Permainų šventė“ atidarymą ir keliaujančio MO muziejaus projekto pristatymą, po kurio parodos lankytojų lauks ekskursija su MO gidu.

MO keliauja | MO muziejus

Eksponuojama dalis parodos „Permainų šventė“

MO keliauja | MO muziejus

MO fotografijos paroda „Permainų šventė“ yra pirmasis bandymas Lietuvoje į šventę pažvelgti taip plačiai – ką, kaip ir kodėl šventėme bei švenčiame ir kaip tai fiksuojama fotografijoje.

Šventės įgauna vis kitų formų, apie ką jos mums yra šiandien? Apie vidinį augimą, įveiktus barjerus, išsilaisvinimą iš normų, leidimą sau būti. Taip pat apie atlaidus, sutuoktuves, išleistuves, gimimo ir atsisveikinimo dienas. Šventės formų visa galybė ir visos jos veda į permainas.

O kaip šiuose procesuose dalyvauja fotografija? Ji įamžina šventes, bet taip pat tampa ir jų dalimi. Fotografavimo(si) ritualas įtvirtina šventės dalyvių tarpusavio ryšius, o nuotrauka tarsi garantuoja jų ilgaamžiškumą.

Atkeliauja edukacijos ir užsiėmimai visai šeimai

MO keliauja | MO muziejus

MO muziejus nori dalytis savo patirtimi, todėl kviečia Druskininkų ir aplinkinių rajonų formalaus bei neformalaus ugdymo įstaigas registruotis į nemokamas MO edukacijas, paremtas keliaujančia MO paroda „Permainų šventė“.

Į Druskininkus atkeliauja ir šeimų pamėgti MO muziejaus savaitgalio užsiėmimai – Šeimų šeštadieniai. Jie vyks vasario 25 ir kovo 18 d.

MO muziejaus parodą Druskininkų amatų centre „Meno kalvė“ bus galima nemokamai aplankyti iki kovo 31 dienos.

MO keliauja | MO muziejus

MO muziejaus projektas „Keliaujantis muziejus: Pažink save per meną“ įgyvendinamas pagal Europos Ekonominės Erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų priemonę „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“.

Keliaujančio muziejaus partneriai: tvarios energijos partneris – „Ignitis grupė“, informacinis partneris – LRT.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška