MO dalinasi skirtingų menininkų šventiniais sveikinimais

MO muziejus Naujienos
Menas pajusti Kalėdas | Šventiniai menininkų sveikinimai | Migloko

Nors ir negalime susitikti su lankytojais gyvai, šventinius sveikinimus perduodame video formatu iš šventiškai nusiteikusių MO lauko erdvių. Šiais neramiais laikais tikimės, kad skirtingų menininkų šventiniai sveikinimai nuramins, įkvėps ir emociškai sušildys.

Šokis, muzika ir daina, performansas ar žodinis sveikinimas – kiekvieno menininko individualus palinkėjimus šių švenčių proga. Šventinius sveikinimus siunčia aktorius Paulius Markevičius, atlikėja Migloko, šiuolaikinio šokio šokėja Agnietė Lisičkinaitė, Dr. GoraParasit bei MO komanda. Išgirskite ir pamatykite juos!

Individualūs kiekvieno menininko linkėjimai

„Dideli stebuklai prasideda nuo mažų darbų. Tuos mažus darbus darome mes kiekvienas. Tad reikia nepamiršti ir apsidovanoti save. Pasikvieskite save į pasimatymą ir atraskite naujai ateinančius stebuklus“, – gražių švenčių linki aktorius Paulius Markevičius ir dalijasi istorija apie budistų vienuolį.

Žiūrėkite Pauliaus sveikinimą: 

„Linkiu ramiai, kantriai ir rūpestingai išlaukti, nes kaip ir viskas šis sunkus laikas turi ne tik pradžią, bet ir pabaigą. O tada vėl galėsime pasileisti plaukus ir daug daug šokti kartu!“, – sako Agnietė Lisičkinaitė.

Pamatykite šiuolaikinio šokio šokėjos Agnietės šventinius linkėjimus:  

Likti sveikiems linki atlikėja Migloko. Žiūrėkite jos sveikinimą:

Taip pat kviečiame pamatyti performatyvų Dr. GoraParasit ramybės palinkėjimą. Žiūrėkite jį čia:

Kviečiame į realybę įsileisti stebuklą

„Linkime jums įsiklausyti į save. Skirkite laiko tam, kam anksčiau jo pritrūkdavo. Ilgai ir iš lėto vaikščiokite, daug ilsėkitės, svajokite ir netgi nuobodžiaukite – juk tai padeda gimti naujoms mintims ir idėjoms. Atraskite džiaugsmą kasdienybėje – ne tik per Kalėdas. Įsileiskite į realybę stebuklą“, – linki MO komanda.

Visą MO komandos šventinį sveikinimą žiūrėkite čia:

Menas pajusti Kalėdas

Taip pat primename, kad šiuo metu MO lauko erdvės yra nušvitusios naujomis spalvomis ir atspindžiais. „Menas pajusti Kalėdas“ iniciatyva norime kurti šviesesnį švenčių laukimą, reaguojant į niūrias ir neramias nuotaikas pandemijos metu.

Taigi einant pro šalį ir pamačius pasikeitusias MO lauko erdves, į jas galima užsukti individualiai ir emociškai „pasikrauti“.

Menas pajusti Kalėdas | MO lauko erdvės
Menas pajusti Kalėdas | MO lauko erdvės

Pasikeitusias MO lauko erdves lydi ir e. gidas – elektroakustinis garso takelis, praturtintas Ambient skambesiu, žiemos motyvais. Jo klausytis galima individualiai, naudojantis savo išmaniuoju įrenginiu ir asmeninėmis ausinėmis, o taip pat ir saugiai savo namuose:

Šventinis MO paštas

Menas pajusti Kalėdas | Šventinis MO paštas | MO ir Lietuvos paštas

O kartu su „Lietuvos paštu“ radome būdą, kaip linkėjimus ir šilumą perduoti saugiai – siunčiant ranka rašytus nuoširdžius sveikinimus draugams bei artimiesiems Lietuvoje. Juk paštu gautas atvirlaiškis – tarsi apkabinimas laišku!

Atvirlaiškiams skirta speciali pašto dėžė MO lauke, o mes kartu su „Lietuvos paštu“ pasirūpinsime, kad atvirlaiškiai pasiektų adresatus.

Menas pajusti Kalėdas | Šventinis MO paštas | MO ir Lietuvos paštas

„Menas pajusti Kalėdas“ MO lauko erdvėse saugiai ir individualiai patirti galima kiekvieną dieną iki sausio 3 d. 16:00-22:00.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: