MO buria Lietuvos mokytojus į bendruomenę

MO muziejus Naujienos
MO muziejus | MOkytojo paso konferencija

Mokytojų bendruomenę puoselėdami nuo pat muziejaus atidarymo pristatome naujieną – individualią MOkytojo paso programos narystę!

Kaip prisijungti?

MOkytojo pasas | Mokytojų bendruomenė | Edukacija | MO muziejus

Norintys prisijungti prie MO muziejaus MOkytojo paso bendruomenės kviečiami pildyti registracijos formą:

Narystė yra individuali ir nemokama. O MOkytojo paso bendruomenės nariai ne tik asmeniškai gaus aktualią informaciją apie MO edukacijas, bet ir galės lankytis muziejuje nemokamai.

 

Be galo vertiname nuo muziejaus atidarymo buriamą mokytojų bendruomenę. Norime palaikyti kokybišką ir tvarų ryšį su jais, taigi iki šiol veikusią MOkytojo paso mokyklų programą keičiame individualia MOkytojo paso naryste. Tikiu, kad taip tik dar daugiau Lietuvos mokytojų galės pasinaudoti MO siūlomomis edukacinėmis programomis, kurios papildo formalųjį ugdymą

– teigia Milda Ivanauskienė, MO direktorė.

MOkytojo pasas | Mokytojų bendruomenė | Edukacija | MO muziejus
MO muziejus | MOkytojo paso konferencija

Ko galima tikėtis tapus MOkytojo paso bendruomenės nariu?

MO muziejus | MOkytojo paso konferencija

MOkytojo paso bendruomenės nariai visada gali MO muziejaus parodas patirti patys – jie muziejaus parodose lankosi nemokamai. Kiekvieną rudenį jie yra kviečiami į konferenciją MO muziejuje. Kol muziejuje grupėmis lankytis negalima, MO pristato plačią virtualių edukacijų programą, kurią išbandyti drauge su savo moksleiviais kviečia visus mokytojus.

MOkytojo paso bendruomenės nariai taip pat gauna MO muziejaus naujienlaiškius su aktualia informacija mokytojams, pirmieji sužino apie atnaujintas edukacines programas muziejuje, o taip pat gauna ir aktualią informaciją apie MO mokymus, konferencijas mokytojams ar kitas kultūrinės edukacijos veiklas.

Bendruomenės nariais gali tapti visi mokytojai, taip pat darželių bei ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojai ir pedagogai.

MO edukacijas atranda vis daugiau mokytojų

MO muziejus | Edukacija

Kaip pastebi MO edukacijų vadovė Jurgita Zigmantė: „MO edukaciniai užsiėmimai už mokyklos sienų padeda geriau suprasti ir įtvirtinti turimas žinias bei yra puiki proga naujai patirčiai, net kai edukacijos šiuo metu vyksta ir virtualiai. Formalųjį ugdymą papildančias MO edukacijas atranda vis daugiau Lietuvos mokytojų, kurie šiuo metu yra ypač susidomėję MO emocinio intelekto ugdymo edukacijomis. Gyvenant pandemijos sąlygomis, jos tampa vis labiau svarbios, o nemaža dalis mokytojų jas renkasi ir kaip klasės valandėles“.

Daugiau apie visas MO muziejaus edukacijas:

MO muziejus | Edukacija
eMOcinė sveikata | MO muziejus

Kviečiame į nemokamą ekskursiją

eMOcinė sveikata | MO muziejus

Šiuo metu užsiregistravusius MOkytojo paso bendruomenės narius norime nudžiuginti staigmena – nemokama virtualia ekskursija po šiuo metu muziejuje eksponuojamą parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“.

Virtuali ekskursija vyks birželio 2 d. 15 val. Registruotis į ją galima štai čia:

Visi užsiregistravę MOkytojo paso bendruomenės nariai turės galimybę ir sudalyvauti ekskursijoje, ir išgirsti naujausią informaciją apie MO muziejaus šiuo metu siūlomas edukacijas įvairioms amžiaus grupėms. Virtuali ekskursija vyks ZOOM platformoje, nuorodą į ją gaus visi užsiregistravę.

Kiekvieną rudenį – konferencija mokytojams

MOkytojų konferencija | MO muziejus | MOkytojo pasas

Kiekvieną rudenį MO muziejaus atstovai MOkytojo paso bendruomenės narius kviečia į konferenciją.

Anksčiau vykusiose konferencijose MO pristatė kultūrinės edukacijos bazę ir formalųjį ugdymą papildančias tarpdisciplinines edukacines programas, ugdančias svarbiausias XXI a. kompetencijas – kūrybiškumą, kritinį mąstymą, emocinį intelektą. Taip pat su psichologais ir ekspertais diskutavo apie emocinį intelektą, vizualiųjų menų pritaikymą ugdyme, integruotų pamokų ar klasės valandėlių muziejuje galimybes bei kvietė mokytojus pačius išbandyti skirtingas MO edukacijas. Praėjusiais metais muziejaus atstovai drauge su mokytojais ir psichologais gilinosi į nuotolinio mokymosi temas ir analizavo iš to kylančius iššūkius, problemas bei jų sprendimo būdus.

Šį rudenį visi MOkytojo paso bendruomenės nariai taip pat bus kviečiami į konferenciją. Daugiau informacijos apie jos temą ir pranešėjus pasieks asmeniškai visus bendruomenės narius.  

MOkytojų konferencija | MO muziejus | MOkytojo pasas
Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: