Drauge su nauju rėmėju REWO skleisime daugiau meno viešose erdvėse

MO muziejus Naujienos
MO muziejus | Rewo | Didysis rėmėjas

Džiaugiamės, kad aktyvi ir matoma MO muziejaus veikla įgauna naują pagreitį – kultūra ir menas tampa aktualus ir kitiems sektoriams. Pasirašėme ilgalaikės paramos sutartį su vienu didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje – REWO. Bendruomenių būrimas ir puoselėjimas siūlant kultūrines patirtis – vienas svarbiausių MO muziejaus ir naujojo partnerio tikslų.

Dėmesys bendruomenėms

Milda Ivanauskienė | MO muziejus

Pasak MO muziejaus vadovės Mildos Ivanauskienės, burti ir puoselėti bendruomenes – vienas iš MO muziejaus tikslų. Ji džiaugiasi, kad šiomis kompetencijomis vis aktyviau domisi ir privatus verslas.

„MO nėra tik pastatas Pylimo gatvėje. Tiek fiziškai, tiek virtualiai keliaujame po įvairias vietas ir buriame bendruomenes. Laisvalaikio praturtinimas kultūra emociškai sudėtingu laiku ypač svarbus. Tikiu, kad naujos partnerystės dėka meną naujose erdvėse atras dar daugiau žmonių. Ši parama prisidės ir prie MO tvarumo, kuris kultūros sektoriui pandemijos sąlygomis ypač svarbus“, – teigia M. Ivanauskienė.

Milda Ivanauskienė | MO muziejus

Tikiu, kad naujos partnerystės dėka meną naujose erdvėse atras dar daugiau žmonių. Milda Ivanauskienė

Edvinas Malevskis | Rewo | MO muziejus

Pasak REWO vadovo Edvino Malevskio, šiuolaikinių NT turto ieškančių žmonių gerovė priklauso ne tik nuo pastatų. Todėl partnerystė su lyderiaujančiu modernaus meno muziejumi Lietuvoje yra nulemta mecenatystės ir bendradarbiavimo intencijų.

„Mums artimas estetikos jausmas. Architektūra, kaip viena meno sričių, kiekvieną dieną yra mūsų akiratyje. Daugybę kartų įsitikinome, kokia svarbi yra estetinė supančios aplinkos išraiška kiekvienam žmogui. Ateiname ne tik paremti meno kultūrai jautriu metu. Esame nusiteikę nuolatiniam kūrybiniam procesui, kurio naudą pirmiausia pajus esami ir būsimi mūsų statomų būstų pirkėjai, mūsų bendruomenė“, – teigia E. Malevskis.

Edvinas Malevskis | Rewo | MO muziejus

Daugiau meno viešose erdvėse

Pasak MO vadovės, meno integravimas į viešąsias erdves – dar viena galimybė, leisianti priartinti meną prie žmonių: ne tik muziejuje, bet ir gatvėje, šalia namų, skveruose, projektų bendrose erdvėse.

MO komanda bei meno profesionalai taip pat konsultuos viešųjų erdvių įrengimo klausimais – kaip kurti ir vystyti aplinką pasitelkiant bei integruojant meną.

Tai yra vertė, kurią džiaugiamės galėdami suteikti šiuolaikiniam skubančiam miesto žmogui. Edvinas Malevskis

MO muziejus | Rewo | Didysis rėmėjas

Kitoks požiūris į NT projektų vystymą

MO muziejus | Rewo | Didysis rėmėjas

Pasak E. Malevskio, šiuolaikiniams NT projektams keliami vis didesni lūkesčiai, tarp kurių – tvarumas, nauda visuomenei, estetinis, emocinis ir kultūrinis pasitenkinimas. „Šių naujų tendencijų kontekste menas ir kultūra NT vystyme įgyja naujas prasmes ir perspektyvas. Esame tikri, kad mūsų klientai vienaip ar kitaip gyvens modernaus meno kontekste ir tai yra vertė, kurią džiaugiamės galėdami suteikti šiuolaikiniam skubančiam miesto žmogui“, – teigia E. Malevskis.

 

Apie REWO. Tai vienas didžiausių NT plėtotojų Lietuvoje, nuolat siūlantis novatoriškus sprendimus, kurie atitinka esamo laikmečio būsto pirkėjų ir investuotojų lūkesčius: pirmieji pasiūlė loftus, angliško tipo butus, mikroerdves bei obligacijų emisiją, kaip investicinį instrumentą. Šiuo metu įmonės plėtojami projektai: Senamiestyje „Žygimantų 12“, Žvėryne „Žvėryno City“, Naujamiestyje „Skvero namai“, Pilaitėje „MO Garden“ ir Justiniškėse „Talino“. REWO portfelyje – tokie projektai kaip „Turniškių dominija“, „Subačiaus namai“, „Neries apartamentai“, „Sklypai Kalnėnuose”, „Ozo kvartetas“, „Nok Nok home“, „Karaliaus Mindaugo apartamentai“.

Nuotraukų autorius – Rytis Šeškaitis.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: