MO šeimų sekmadieniai sugrįžta

MO muziejus Naujienos
MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Todėl kviečiame mažuosius į specialius šeimų sekmadienio užsiėmimus, kurių metu nersime į pasakų pasaulį ir pagal jas kursime spektaklius! Kiekvieną sekmadienį vyks po du užsiėmimus: nuo 11 val. ir nuo 12 val. 

Atliepdami karantino metu aktyviai gvildentą temą ir neseniai MO muziejuje pradėtą virtualių renginių ciklą apie eMOcinę sveikatą, šįkart šeimų sekmadienių metu seksime terapines pasakas. Būtent jos taps užsiėmimų pagrindu.

Terapinės pasakos virs spektakliu

MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

Pasakos mus lydi nuo vaikystės: su jomis (už)augame, o suaugę jose įžvelgiame dar daugiau prasmių. Iš pasakų vaikai mokosi moralaus elgesio ir gyvenimiškų taisyklių. Pasakos taip pat leidžia susitapatinti su skirtingais herojais ir kaskart patirti naujų nuotykių, pajusti įvairių emocijų ir jas atpažinti.

O terapinės pasakos vaikams gali padėti įveikti įvairius sunkumus ir baimes. Tai tarsi baimių mažinimo metodas, padedantis jas atpažinti, sąmoningai įvardyti, po truputį baimes nugalėti ir netgi pažvelgti į jas pozityviai. Sekdami terapines pasakas galime sustiprinti savo vertės jausmą, mokytis pozityvaus mąstymo.

Kūrybinius užsiėmimus 3-8 m. vaikams ves teatras vaikams „Pradžia“. Todėl jų metu drauge sekamos pasakos bus režisuojamos į spektaklį, o vaikai įtraukiami į aktorinį pasirodymą! Vaikai taps savotiškais režisieriais ir turės aktoriui padėti kurti vaidinimą: atspėti, įvardinti, surasti. Taigi vyksta abipusis kūrybinis procesas – kol sekama istorija, vaikai jos kūrime dalyvauja gyvai ir aktyviai įsitraukia.

MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai
MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

Saugūs užsiėmimai grupėmis

MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

Užsiėmimai vyks nedidelėmis grupėmis (iki 10 vaikų), laikantis saugaus atstumo. Esant geram orui žaisime lauke MO terasoje, o esant nepalankioms oro sąlygoms – MO renginių salėje.

Išankstinės registracijos nėra vykdomos, tačiau į terapinių pasakų užsiėmimą pateks pirmieji 10 vaikų. Be to, atvykusios šeimos turės užsiregistruoti žurnale ir palikti savo duomenis.*

Norintiems prisijungti prie šeimų sekmadienio užsiėmimų reikia įsigyti muziejaus bilietus. Tad atvykus su šeima rekomenduojame įsigyti specialų šeimos bilietą:

*Asmens duomenys tvarkomi COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais

Specialūs pasiūlymai mažiesiems

MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

Šalia šeimų sekmadienio užsiėmimų taip pat paruošėme ir specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai apie šiuo metu muziejuje eksponuojamą parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“. Knygelę „MOmukas“ galima įsigyti MO muziejaus kasoje.

Turime ir daugiau pasiūlymų džiugiems šeimų sekmadieniams papildyti! MO bistro parengė specialų meniu vaikams ir pietų dėžutę išsinešti. Tad po šeimų sekmadienio užsiėmimų kviečiame įsigyti ir papietauti atvirose MO erdvėse – terasoje lauke arba Skulptūrų sode.

 

Planuojantiems sekmadienį leisti su šeima MO muziejuje užsiėmimų laikus rasite MO kalendoriuje:

MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

SVARBU!
Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje užsiėmimų metu, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į muziejų nevykti. Vaikams iki 6 metų kaukės nėra privalomos. 

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: