Kodėl reikia nustoti taisyti vaikus ir pradėti jais domėtis? Pokalbis su Aušra Kuriene

MO muziejus Tinklalaidės

Kaip pandemiją išgyvena vaikai bei jaunuoliai? Ar suaugusieji pakankamai gerai supranta save bei savo atžalas? Tinklalaidėje su psichologe Aušra Kuriene kalbėsimės apie problemas bei didžiausius iššūkius, kylančius per karantiną. Ieškosime būdų situacijai palengvinti, diskutuosime, kaip neprarasti tarpusavio ryšio, susidomėjimo aplinkiniu pasauliu ar mokslais. Svarstysime, kaip menas gali padėti atrakinti sudėtingus klausimus, kylančius jaunuolių gyvenime.

Aušra Kurienė – psichologė, „Paramos vaikams centro“ įkūrėja ir vadovė. Ji jau daugiau nei 30 metų teikia pagalbą vaikams, turintiems elgesio ir emocinių sunkumų, konsultuoja tėvus ir specialistus, rengia mokymus ir skleidžia pozityvios tėvystės idėjas.

Linkime įsiklausyti ir atrasti! O jei norite prisidėti prie MO tinklalaidžių kūrimo – labai kviečiame palaikyti MO norima suma:

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: