Virtualus turas po parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“

MO muziejus Virtualūs turai
Didžioji paroda | Sunkus amžius | MO muziejus

Apie parodą

Kviečiame į virtualų turą po didžiąją parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“. Tai yra kol kas didžiausias ir ambicingiausias MO muziejaus projektas, įtraukiantis 25 tarptautinius muziejus, galerijas ir privačias kolekcijas. Apie 120 kūrinių į šią parodą keliavo net iš 5 valstybių. 

Paroda pristato trijų garsių pasaulio menininkų, reikšmingiausių Lenkijos pokario kūrėjų – kino režisieriaus Andrzejaus Wajdos (1926–2016), skulptorės Alinos Szapocznikow (1926–1973) ir tapytojo Andrzejaus Wróblewskio (1927–1957) kūrybą. Visi šie menininkai gimė panašiu metu, anksti neteko tėvų ir tapo karo nusikaltimų liudininkais bei dalyviais.

Parodos kuratorė, legenda tapusi lenkų menotyrininkė Anda Rottenberg parodoje atskleidžia, kaip tie patys simboliai ir metaforos atsikartoja šių trijų menininkų kūryboje – tapyboje, kine, skulptūroje.

Virtualus turas ir e. gidas

Parodos turo mėlynuose žymekliuose rasite kūrinių aprašymus lietuvių kalba, raudonuose – anglų kalba, o žaliuose – vaizdinę medžiagą.

Įkvepiančio turo! Atraskite ir patirkite.

Virtualų turą patirti padės ir specialiai šiai parodai paruoštas e. gidas. Išgirskite daugiau apie menininkus ir jų kūrinius, eksponuojamus joje:

Didžioji paroda | Sunkus amžius | MO muziejus
Sunkus amžius | Didžioji paroda | MO muziejus
Sunkus amžius | Didžioji paroda | MO muziejus

Kviečiame atrasti ir viktoriną

Be to, parodos patyrimą papildėme nauja, smalsumą žadinančia ir atidumą skatinančia forma – kviečiame žaisti viktoriną!

Klausimai laukia įvairūs: sužinosite apie trijų parodoje eksponuojamų menininkų išskirtines gyvenimo detales, kūrybos bruožus bei vertybes, kokiomis technikomis jie kūrė ir kokiais simboliais kalba savo darbuose.

Viktorinos pabaigoje galėsite plačiau susipažinti su joje naudotais meno kūriniais, sužinoti daugiau apie autorius bei jų likimus.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška