33 minutės patyrimo – saugi ir intriguojanti patirtis

MO muziejus Naujienos
33 minutės patyrimo | MO muziejus

Ne tik paslaptinga, bet ir saugi patirtis

Novatorišką 33 minučių patyrimą, skirtą skirtingiems pojūčiams atgaivinti, MO muziejus pristatė dar šią gegužę, po daugiau nei 2 mėnesius trukusios pertraukos karantine.

„Vos per porą mėnesių patekome į naują realybę. Tai apmąstydami sukūrėme naują ir dar anksčiau neišbandytą muziejuje patirtį – 33 minutes trunkantį patyrimą, skirtą pojūčiams atgaivinti”, – prisimena Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

Stebėdami šiandienos situaciją ir suprasdami lankytojų baimes, norime priminti bei nuraminti, kad 33 minutės patyrimo yra intriguojanti, paslaptinga, ir svarbiausia – saugi, patirtis – 12-ai patyrimo dalyvių tenka 200 kv. m MO renginių salės plotas. Taigi tai maksimaliai saugius atstumus išlaikantis, įvairius pojūčius atgaivinantis patyrimas.

33 minutės patyrimo – kas tai?

Tai naujausias netradicinis MO muziejaus siūlomas formatas – 33 minutes trunkantis saugus ir dabartines realijas atitinkantis individualus lankytojo patyrimas. Jūsų laukia įvairiapusė kūrinio interpretacija ir netikėtumas – ją lydinti garsų ir netgi skonio patirtis.

Sužinosime apie konkrečiame kūrinyje įamžintą praeities susidūrimo su ateitimi momentą. Kokia ta dabartis, kurioje gyvename? Kaip praeitis mus vejasi? Kur link judame, ypač kalbant apie maisto kultūrą?

Visų detalių neišduodame – patirti ir pajausti reikia kiekvienam asmeniškai. Intrigos daug, belieka tik atvykti.

Skonius ir maisto patirtį derino Urtė Mikelevičiūtė, o įgyvendino MO bistro.
Žodžius į tekstą sudėjo kultūros istorikas Tomas Vaiseta ir knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorė Viktorija Aprimaitė.
Tekstą įgarsino Paulius Markevičius.

Patirtis skirta visiems nuo 10 metų amžiaus.
Tinka ir vegetarams. Dėl kitų alergijų prašome teirautis iš anksto mo@mo.lt

Su patyrimo bilietu taip pat galima aplankyti tuo metu MO muziejuje eksponuojamas parodas.

 

Artimiausius 33 minutės patyrimo seansus gali rasti čia.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: