Back2school su R. Jankausku. Vietiniai sovietinės propagandos herojai. II dalis

MO muziejus Back2school
Back2school | su Ričardu Jankausku | paskaitos | MO muziejus

Nors ir virtualiai, trečiadieniais susitinkame didžiulio populiarumo sulaukusiose „Back2school“ paskaitose apie kultūrą ir meną su Ričardu Jankausku. Dalinamės dar viena ir tęsiame istorijas apie ankstyvąjį sovietmetį per skulptūros prizmę.

Pažįstantys R. Jankauską žino, kad šioms paskaitoms jokio išankstinio pasiruošimo nereikia. Menas, jo interpretavimas neturi klaidingų atsakymų – tik dar daugiau galimų pažinimo versijų!

Kviečiame žiūrėti: šeštoji paskaita

Šioje paskaitoje tęsiame temą „Vietiniai sovietinės propagandos herojai“ apie personalizuotą ankstyvojo sovietmečio skulptūrą: kaip to meto politinių veikėjų asmenybės atsispindėjo skulptūroje Lietuvoje.

Skulptūra yra toks menas, kuris galbūt bene greičiausiai perėmė socrealizmo principus, nes skulptūra turbūt yra lengviausia įprasminti kažkokią ideologiją. Skulptūrai neišvengiamai reikalingos personalijos, per kurias galėtum tą ideologiją išreikšti.

– pasakoja R. Jankauskas, kaip gimė šios trijų dalių potemės idėja.

 

Nekantraujame pristatyti ir trečiąją, tad iki sekančio susitikimo!

Susitikime ir kitą trečiadienį!

Kiekvieną trečiadienį ir toliau kviesime jus virtualiam susitikimui ir dalinsimės vis kita įdomia „Back2school“ paskaita su Ričardu Jankausku. Iki!

Jei patinka mūsų kuriamas turinys, kviečiame palaikyti MO patreone:

Praėjusios „Back2school“ paskaitos

Įdomu, apie ką paskaitoje praėjusį kartą pasakojo Ričardas Jankauskas?

Žiūrėkite video!

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška