5. Nacių okupacija. Sunkus amžius | Back2school. Vilnius

MO muziejus Įkvėpimai
Back2school | su Ričardu Jankausku | Sunkus amžius | Vilnius | MO muziejus

Nors ir virtualiai, trečiadieniais susitinkame didžiulio populiarumo sulaukusiose „Back2school“ paskaitose apie kultūrą ir meną su Ričardu Jankausku. Pažįstantys R. Jankauską žino, kad šioms paskaitoms jokio išankstinio pasiruošimo nereikia. Menas, jo interpretavimas neturi klaidingų atsakymų – tik dar daugiau galimų pažinimo versijų.

Dalinamės dar viena, tik šįkart – kiek kitaip!

Kviečiame žiūrėti: penktoji paskaita

Tęsdami paskaitų ciklą, kviečiame kalbėti šiuo metu muziejuje eksponuojamos mažosios parodos „Sunkus amžius: Vilnius, 1939–1949“ tema ir plačiau analizuoti Vilniaus kontekstą.

Šįkart kviečiame detaliau pažvelgti į lietuvių santykius su lenkais nacių okupacijos laikotarpiu.

Kaip tie santykiai plėtojosi ir kodėl – ne į gerąją pusę?

 

Linkime įsiklausyti ir atrasti.

Susitikime ir kitą trečiadienį!

Kiekvieną trečiadienį ir toliau kviesime jus virtualiam susitikimui ir dalinsimės vis kita įdomia „Back2school“ paskaita su Ričardu Jankausku. Sekantį kartą tęsime Vilniaus temą mažosios parodos kontekste. Iki!

Jei patinka mūsų kuriamas turinys, kviečiame skirti 1,2 % paramą MO, taip prisidedant prie tolimesnės kokybiškos muziejaus veiklos:

Praėjusios „Back2school. Vilnius“ paskaitos

Įdomu, apie ką paskaitoje praėjusį kartą pasakojo Ričardas Jankauskas?

Žiūrėkite video!

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: