1,2 % GPM parama

Prisidėti prie muziejaus veiklos gali kiekvienas

Prisidėti prie muziejaus veiklos gali kiekvienas

Šiuo metu, kai vis dar vyksta karas Ukrainoje, kviečiame ir toliau skirti paramą Ukrainos žmonėms. Jeigu tai jau padarėte, darote ir taip pat norite paremti MO muziejų – esame jums labai dėkingi.

Muziejų matome kaip aktyvų kultūros veikėją, erdvę, kurioje galima mokytis visą gyvenimą. Dėl to vystome tarpdisciplinines kultūrines edukacijas, buriame bendruomenes siūlydami įvairias kultūrines patirtis, ugdančias svarbiausias XXI a. kompetencijas. Siekiame, kad menas ir kultūra taptų dar prieinamesni kultūros gerbėjams visoje Lietuvoje.

Skirk 1,2 % GPM paraMOs

Ekskursijos | Susitikimas, kurio nebuvo | MO muziejus

Visada stengiamės reaguoti į aplinkybes ir kontekstą. MO lankytojams siekiame pasiūlyti tai, ko tuo metu jiems labiausiai reikia, savo veikla ir inciatyvomis kviečiame kalbėtis aktualiomis visuomenėje temomis:

  • prisidedame prie įvairiapusės paramos Ukrainai ir dėkojame visiems MO lankytojams, kurių dėka iš viso nuo karo pradžios surinkome 27 340 Eur paramos. Daugiau apie visas Ukrainos palaikymo iniciatyvas galite sužinoti čia
  • per penkerius veiklos metus muziejaus organizuojamose kultūrinėse edukacijose sudalyvavo apie 70 000 vaikų, užauginome daugiau nei 4 000 mokytojų vienijančią MOkytojo paso bendruomenę visoje Lietuvoje
  • 2023 metais tapome pirmuoju Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos meno muziejumi, akredituotu dirbti su pedagogais
  • drauge su neuromokslininkais inicijavome pirmąjį Lietuvoje mokslinį tyrimą, kuris pagrindė pozityvų meno poveikį vaikų emociniam raštingumui 
  • drauge siekiame priminti, kad meno poveikis ne mažiau svarbus ir suaugusiesiems – lankymasis muziejuje puoselėja kiekvieno žmogaus psichologinę gerovę, todėl skiriame aktyvų dėmesį emocinei sveikatai ir socialiniam tvarumui
  • kūrėme ir kuriame virtualų turinį, kad kultūra būtų pasiekiama kuo platesniam ratui žmonių

Šie mūsų veiklos akcentai yra papildomi pasiekimai prie kokybiškų ir visuomenės dėmesio sulaukiančių parodų.

Padėti mums ir toliau tęsti aktyvią bei kūrybišką veiklą galite ir jūs! Skirdami 1,2 % paramą MO muziejui, prisidėsite prie tolimesnės kokybiškos muziejaus veiklos.

Kaip skirti 1,2 % paramą MO muziejui?

MO Museum | MO Conversations | Education

1. Užpildykite VMI „Prašymas skirti paramą“ formą (FR0512) iki gegužės 2 d. prisijungę prie EDS sistemos adresu https://deklaravimas.vmi.lt

2. „Deklaravimas“ skiltyje pasirinkite „Pildyti formą“ ir „Dažniausiai pildomų formų sąraše“ pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

3. Spauskite pildymo internetu ikonėlę 🌏.

4. Gavėjo paieškos laukelyje įveskite paramos gavėjo identifikacinį numerį (kodą): 302325629, pasirinkite „Viešoji įstaiga MO muziejus“ ir spauskite „Tęsti“.

5. Užpildykite prašymo duomenis „Mokesčio dalies dydis (procentais)“ laukelyje įrašę savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausiai – 1,2 %) ir įrašę mokestinį laikotarpį, iki kada skiriate paramą (daugiausia 5 m. arba iki 2027 m.). Suvedę duomenis, spauskite „Išsaugoti“.

6. Patikrinę suvestus duomenis, spauskite „Formuoti prašymą“ ir „Pateikti“.

 

Kad būtų patogiau, paruošėme trumpą instrukciją, kaip užpildyti formą.

MO veiklos ataskaita 2023

Koncerto nuotrauka | Free Finga | MO muziejus

Esame atviri visoms mūsų bendruomenėms, taigi kasmet išleidžiame viešai skelbiamą MO metų veiklos ataskaitą. Joje nuosekliai ir vizualiai apžvelgiame surengtas parodas, kultūrinės edukacijos projektus bei kitas muziejaus veiklas.

 

Visos MO veiklos ataskaitos

Paieška