Ekskursija su kuratore. „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“

MO muziejus Videoekskursijos
Sunkus amžius | Didžioji paroda | MO muziejus

Žiūrėkite videoekskursiją

Kviečiame pamatyti didžiąją MO parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“, keliaujant videoekskursijoje su parodos kuratore, legenda tapusia lenkų menotyrininke Anda Rottenberg.

Videopasakojime kuratorė atskleidžia, kaip tie patys simboliai ir metaforos atsikartoja šių trijų menininkų kūryboje – tapyboje, kine, skulptūroje.

Linkime atrasti!

Virtualus turas

O norintiems pasivaikščioti po parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“ savarankiškai, tai galite padaryti virtualiame ture:

Apie parodą

„Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“ yra kol kas didžiausias ir ambicingiausias MO muziejaus projektas, įtraukiantis 25 tarptautinius muziejus, galerijas ir privačias kolekcijas. Apie 120 kūrinių į šią parodą keliavo net iš 5 valstybių.

Paroda pristato trijų garsių pasaulio menininkų, reikšmingiausių Lenkijos pokario kūrėjų – kino režisieriaus Andrzejaus Wajdos (1926–2016), skulptorės Alinos Szapocznikow (1926–1973) ir tapytojo Andrzejaus Wróblewskio (1927–1957) kūrybą. Visi šie menininkai gimė panašiu metu, anksti neteko tėvų ir tapo karo nusikaltimų liudininkais bei dalyviais.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: