Su Kazickų šeimos fondu kviečiame į nemokamas MO edukacijas

MO muziejus Naujienos
Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus

Projektą remia

Kazickų šeimos fondas | Logo

Drauge su Kazickų šeimos fondu tęsiame edukacinę iniciatyvą, skirtą suteikti galimybę socialiai jautrioms jaunuolių grupėms nemokamai apsilankyti MO muziejuje ir sudalyvauti edukacijose.

Supažindinti su moderniu menu bei ugdyti gebėjimus, kurie ateityje leistų jaunuoliams lengviau integruotis visuomenėje – vienas pagrindinių iniciatyvos tikslų, prie kurio įgyvendinimo prisidėti gali ir kiekvienas MO lankytojas. Šia iniciatyva jau pasinaudojo daugiau nei 1 000  jaunuolių iš visos Lietuvos.

Ugdome XXI a. kompetencijas

Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus

MO muziejaus ir Kazickų šeimos fondo iniciatyva įtraukia vis daugiau jaunuolių. Antrus metus vykstančiose nemokamose edukacijose MO muziejuje sudalyvavo daugiau negu 1 000 jaunuolių iš visos Lietuvos. Daugiausia jų – socialiai jautrios jaunuolių grupės iš mažesnių Lietuvos miestų bei miestelių, nutolusių nuo Vilniaus, vaikų dienos centrų bei globos namų auklėtiniai, įvairių mokyklų jaunimas.

„Edukacijos sukurtos ugdyti kritinį mąstymą, gebėjimą bendradarbiauti, argumentuoti bei lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą. Užsiėmimų metu MO tampa erdve, kur jaunuoliai, atsispirdami nuo meno kūrinių ir parodų temų, gali kalbėti apie tai, kas svarbu, megzti dialogą, reflektuoti. Tai kompetencijos, kurių XXI amžiuje reikia kiekvienam“, – sako MO muziejaus vadovė Milda Ivanauskienė.

Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus
Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus
Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus

MO vadovei antrindama Kazickų šeimos fondo prezidentė Jūratė Kazickaitė priduria, kad labai svarbu suteikti lygias galimybes šias kompetencijas vystyti ir socialiai jautrioms jaunuolių grupėms. „Jau 7 metus Lietuvos regionuose vykdydami programą „Jaunimas gali“, suprantame, kad turime padėti jaunajai kartai stiprinti pasitikėjimą savimi, ugdyti kūrybiškumą, skatinti smalsumą, domėjimąsi menu ir kultūra. Džiaugiamės, kad kartu su MO muziejumi galime daryti pokytį mažindami socialinę atskirtį tarp didmiesčių ir mažesnių regionų“, – teigia J. Kazickaitė.

Vasarą kviečiame registruotis į edukacijas

Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus

Kviečiame organizacijas, atstovaujančias socialiai jautrioms jaunimo grupėms, dalyvauti programoje ir apsilankyti muziejuje nemokamai. Registruotis kviečiami vaikų, jaunimo dienos centrai, globos namai, jų auklėtiniai, mažesnių miestų ir miestelių gyventojai, ypač nuo Vilniaus nutolusių mokyklų jaunimas.

Siūlome edukacijas kiekvienam patogia forma: gyvos edukacijos MO muziejuje, MO edukatorių atvykimas į pasirinktą miestą ir įstaigą, virtualios edukacijos bei galimybė lankytis MO muziejuje savarankiškai.

Daugiau sužinoti, registruotis galima čia:

Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus
Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus

Dovanoti MO bilietą gali kiekvienas

Kazickų šeimos fondo edukacijos | MO muziejus

MO lankytojus taip pat kviečiame prisidėti prie iniciatyvos ir dovanoti bilietą į MO jo įsigyti negalinčioms jautrioms visuomenės grupėms.

Muziejaus lankytojui dovanojant vieną bilietą, drauge su Kazickų šeimos fondu papildomai pridėsime dar du bilietus, kurie bus skiriami jautrioms visuomenės grupėms.

Jau 250 tokių bilietų yra padovanoti pabėgėlių šeimoms iš Tadžikistano, Turkijos, Sirijos, Lietuvos romų bendruomenei, dienos centrų ir globos namų auklėtiniams iš Vilniaus ir visos Lietuvos. Šeimos ir jaunuoliai iš Ukrainos muziejuje ir edukacijose taip pat gali lankytis nemokamai.

Dovanoti bilietus galima MO muziejaus kasoje arba internetu, pasirenkant opciją „Standartinis bilietas + bilietas, negalintiems jo įsigyti”.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška