MO kviečia į virtualų turą ir ekskursijas po parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“

MO muziejus Naujienos
MO muziejus | paroda | Kodėl taip sunku mylėti?

Norintiems pasinerti į kinematografišką užsienio menininkų Saskia Boddeke ir Peter Greenaway MO muziejuje kurtą parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“ – nauja galimybė. Kviečiame į parodos virtualų turą ir virtualias ekskursijas.

Olandijos multimedijų menininkės S. Boddeke ir vieno originaliausių ir svarbiausių šių laikų režisierių P. Greenaway kurtos parodos lankytojai negali pamatyti daugiau nei 2 mėnesius – nuo praėjusių metų lapkričio 7 d., kai buvo paskelbtas karantinas. Dalį parodos kūrinių perkėlę į lauką lapkričio mėnesį, šįkart pristatome naują galimybę pamatyti parodą ir joje eksponuojamus kūrinius.

Gaila, kad ypatinga užsienio kūrėjų S. Boddeke ir P. Greenaway kurta paroda, tiek laiko yra neprieinama lankytojams. Taigi kviečiame virtualiai pasinerti į itin kompleksišką tiek temomis, tiek vizualiu turiniu parodą.

Autentiški parodos vaizdai – ir virtualiame ture

„Labai gaila, kad ypatinga užsienio kūrėjų S. Boddeke ir P. Greenaway kurta paroda, kalbanti šiandien itin aktualiomis temomis, paliečianti ekologinius, politinius, socialinius, empatijos ir nelygybės įvairiose gyvenimo srityse klausimus, tiek laiko yra neprieinama lankytojams. Nuo birželio iki lapkričio pamatyti ją spėjo daugiau nei 50 tūkst. žmonių, tačiau, tikiu, kad dar labai daug taip ir liko jos neaplankę. Taigi kviečiame virtualiai pasinerti į itin kompleksišką tiek temomis, tiek vizualiu turiniu parodą“, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

Paroda „Kodėl taip sunku mylėti?” lyg kino filmas.  Joje svarbūs visi elementai: šviesos, garsas, vaizdas, netgi – lietaus instaliacija. Žinoma, virtualiame ture neįmanoma perteikti visapusiškos patirties, tačiau parodos kūriniai tikslingai užfiksuoti originaliame parodiniame apšvietime. Tai leidžia kiek įmanoma labiau pajusti autentišką parodos atmosferą.

MO muziejus | paroda | Kodėl taip sunku mylėti?
MO muziejus | paroda | Kodėl taip sunku mylėti?

Virtualų parodos „Kodėl taip sunku mylėti?“ turą ir daugiau informacijos rasite čia:

Ture kviečiame pasivaikščioti po visas parodos erdves, susipažinti su eksponuojamais lietuvių menininkų kūriniais ir svarbiausia – nepraleisti specialiai S. Boddeke ir P. Greenaway MO muziejui kurtų vaizdo instaliacijų.

Kviečiame į ekskursijas

MO muziejus | paroda | Kodėl taip sunku mylėti?

Organizuojame ir virtualias ekskursijas su MO gidu. Jose visi kviečiami išgirsti, pamatyti, užduoti gidui klausimą bei kartu paliesti meilės ir susikalbėjimo su kitais bei savimi temas.

Informaciją ir ekskursijų laikus skelbiame MO kalendoriuje:

MO muziejus | paroda | Kodėl taip sunku mylėti?
MO muziejus | Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR | Virtualus turas

Planuose – virtualios ekskursijos po parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“

MO muziejus | Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR | Virtualus turas

Pirmojo karantino metu skaitmeninome ir virtualiai pateikėme lankomiausios parodos „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“ virtualų turą. Ši paroda didelio populiarumo sulaukė ir gyvai, ir virtualiai. 2020-aisiais dalis šios parodos fragmentų keliavo po skirtingus Lietuvos miestus: Klaipėdą, Uteną, Telšius ir Panevėžį.

Taigi paroda „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“ toliau gyvuoja, o mes artimiausiu metu kviesime į virtualias ekskursijas ir po ją.  Taip pat esame parengę virtualų turą po parodą „Mekas mirksi geriau“, kurią galima virtualiai aplankyti čia:

O artimiausiu metu taip pat bus pristatytas ir parodos „Iš tos operos“ virtualus turas!

Visus MO muziejaus virtualius turus rasite čia:

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška