„Ignitis grupė“ tampa MO tvarios energijos partneriu

MO muziejus Naujienos
Ignitis grupė | Tvarios energijos partneris | MO muziejus

Pradedame bendradarbiavimą su viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse – „Ignitis grupė“, kuri tampa MO tvarios energijos partneriu.

Vienas pagrindinių partnerystės siekių – dėmesys Lietuvos regionams per meną ir kultūrines patirtis, tvarumo temų ir tvarios energijos aktualizavimas.

Džiaugiamės, kad MO ir naujo partnerio tvarumo vizijos galės papildyti viena kitą, suteiks naujų sklaidos formų kalbėti apie tvarios energijos svarbą ir reikšmę ilgalaikiams pokyčiams.

Regionų įtraukimas į dialogą apie supantį pasaulį

Ignitis grupė | Tvarios energijos partneris | MO muziejus

Šiemet MO muziejaus kelionių po Lietuvą mastas plečiasi. Per metus su kiekvienam miestui pritaikyta fotografijos paroda „Permainų šventė“ aplankysime net penkis labiau nuo Vilniaus nutolusius miestus ir miestelius. Ši fotografijos paroda kvies į šventę žvelgti plačiau – ką, kaip ir kodėl švenčiame ir kaip tai fiksuojama fotografijoje.

MO muziejaus kelionių po Lietuvą tvarios energijos partnere tapusi „Ignitis grupė“ per įvairias edukacines veiklas ir aktyvacijas kvies parodos lankytojus sužinoti daugiau apie žaliąją energiją, jos prieinamumą ir pasirinkimo svarbą klimato kaitai.

„Dabartiniame karo kontekste ypač svarbu kalbėti apie energetinę nepriklausomybę ir žaliąją energiją, kaip tvarios ateities kūrimo garantą. Manome, kad meno aplinka yra puiki erdvė šiems klausimams kelti ir įtraukti visuomenę į dialogą apie supantį pasaulį. Norime, kad kiekvienas parodos lankytojas pagalvotų apie tai, kokios permainos yra reikalingos mūsų planetai, kad permainų šventė tikrai įvyktų“, – keliaujančio muziejaus atidaryme Marijampolėje sakė „Ignitis grupė“ komunikacijos vadovė Ieva Vozbutaitė-Beliauskė.

Ignitis grupė | Tvarios energijos partneris | MO muziejus
Ignitis grupė | Tvarios energijos partneris | MO muziejus
Ignitis grupė | Tvarios energijos partneris | MO muziejus

„Tvarumas yra tema, apie kurią jau nebegalime nekalbėti. Svarbiausiu MO tvarumo aspektu laikome žmogų ir visa savo veikla siekiame prisidėti prie žmonių emocinės ir psichinės sveikatos puoselėjimo. Tikime, kad naujos partnerystės dėka apie tvarumą galėsime kalbėti iš įvairių rakursų ir kviesti bendruomenes įsitraukti į šį pokalbį“, – sako Milda Ivanauskienė, MO muziejaus vadovė.

 

Daugiau apie Keliaujantį muziejų

Daugiau apie „Ignitis grupė“ tvarumą

Daugiau apie MO tvarumą

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška