Back2school su R. Jankausku. Vietiniai sovietinės propagandos herojai. III dalis

MO muziejus Back2school
Back2school | su Ričardu Jankausku | paskaitos | MO muziejus

Nors ir virtualiai, trečiadieniais susitinkame didžiulio populiarumo sulaukusiose „Back2school“ paskaitose apie kultūrą ir meną su Ričardu Jankausku. Dalinamės dar viena ir tęsiame istorijas apie ankstyvąjį sovietmetį per skulptūros prizmę.

Pažįstantys R. Jankauską žino, kad šioms paskaitoms jokio išankstinio pasiruošimo nereikia. Menas, jo interpretavimas neturi klaidingų atsakymų – tik dar daugiau galimų pažinimo versijų!

Kviečiame žiūrėti: septintoji paskaita

Trečiąja paskaitos „Vietiniai sovietinės propagandos herojai“ dalimi užbaigiame šią temą. Sudėsime visus akcentus pasakojime apie tai, kam ankstyvuoju sovietmečiu po karo Lietuvoje buvo statomi paminklai.

Šiandien menas yra truputį kitoks, ne taip stipriai socialiai angažuotas, bet problema išlieka. Mums reikia dėti daug pastangų, kad šiandien tuos visus įvaizdžius rekonstruoti.

– dalinasi R. Jankauskas.

 

Smalsu, kokia tema sekanti? Susitikime ir kitą trečiadienį!

Susitikime ir kitą trečiadienį!

Kiekvieną trečiadienį ir toliau kviesime jus virtualiam susitikimui ir dalinsimės vis kita įdomia „Back2school“ paskaita su Ričardu Jankausku. Iki!

Jei patinka mūsų kuriamas turinys, kviečiame palaikyti MO patreone:

Praėjusios „Back2school“ paskaitos

Įdomu, apie ką paskaitoje praėjusį kartą pasakojo Ričardas Jankauskas?

Žiūrėkite video!

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška