Gruodžio renginiai MO: ką nuveikti?

MO muziejus Naujienos
Užsiėmimai šeimai | MO muziejus

Stabtelėti, pabūti ir pasitikti didžiąsias metų šventes drauge – visą gruodį lankytojams dovanojame MO knygas ir šventiniu laikotarpiu siūlome veiklas, kviečiančias prisiminti, kad svarbiausia – laikas kartu. O antrąją Kalėdų dieną lauksime MO muziejuje švęsti drauge!

„Šių metų įvykiai, ne vieną mūsų stipriai palietę emociškai, dar kartą patvirtino, kaip svarbu būti kartu, burti bendruomenes, tuo pačiu nepamirštant savęs ir emocinio atsparumo, kad galėtume grįžti prie savo veiklų, socialinių iniciatyvų, paramos ir bendros visuomenės gerovės, – sako MO direktorė Milda Ivanauskienė. – Tą muziejus ir siūlo visu šventiniu laikotarpiu: galimybę susitikti su artimiausiais arba pabūti su savimi.“

Jaukiam Kalėdų laukimui – nemokamos ekskursijos ukrainiečiams

Ekskursijos ukrainiečiams | MO muziejus

Didžiųjų metų švenčių fone pirmiausia norisi atsigręžti į tuos, kuriems to labiausiai reikia. Nuo pat karo pradžios palaikydami Ukrainą, kviečiame Ukrainos žmones muziejuje lankytis nemokamai, o gruodžio mėnesį rengiame nemokamas ekskursijas ukrainiečiams po didžiąją parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“ gimtąja kalba.

Ekskursijos prasideda jau nuo gruodžio 8 d., jas ves MO gidė – ukrainietė Oleksandra. Daugiau apie ekskursijas ir registraciją į jas galima rasti čia:

„Suprantame, kad nuo karo nekentėjusiems niekas neatstos gimtinės, namų ar Ukrainoje likusių artimųjų, – sako M. Ivanauskienė. – Tačiau puikiai žinome apie muziejų lankymo teikiamą naudą emocinei sveikatai. Kviečiame ukrainiečius šiuo metu, kuris daugeliui asocijuojasi su namais bei šeima, muziejuje rasti laikiną užuovėją.“

Ekskursijos ukrainiečiams | MO muziejus
Knygos dovanų | MO muziejus

Nemokamos knygos – galimybė parsinešti dalelę meno namo

Knygos dovanų | MO muziejus

Šventiniu laikotarpiu MO paruošėme ir dovanų – nuo gruodžio 8 d. kiekvienas, atėjęs aplankyti muziejaus parodų, galės iš siūlomų išsirinkti MO knygą ir ja papildyti savo knygų lentyną.

Galėsite rinktis iš leidinių apie Lietuvos dailės gyvenimą, MO muziejų, taip pat knygų vaikams. Knygų skaičius ribotas, jas bus galima rasti MO muziejaus I a. hole.

Antroji Kalėdų diena MO muziejuje

Kalėdos MO | MO muziejus

Antrąją Kalėdų dieną kviečiame turiningai leisti laiką kartu su šeima muziejuje. Gruodžio 26 d. dirbsime įprastu laiku ir iki pat 20 val. kviesime pamatyti šiuo metu muziejuje veikiančias parodas „Susitikimas, kurio nebuvo“ ir „Opartiniai atspindžiai“, pasidžiaugti kalėdine MO atmosfera ir jaukiai bei prasmingai praleisti šventinę dieną.

11 val. ir 12 val. muziejuje vyks šventiniai užsiėmimai šeimoms, kuriuos 3–8 m. vaikams ves teatras „Pradžia“, o 14 val., 15 val., ir 16 val. visi laukiami ekskursijose po didžiąją parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“ su gidu savanoriu.

Kalėdos MO | MO muziejus
Užsiėmimai šeimoms ir vaikams | MO muziejus

Kino seansai MOdernistams ir kitos veiklos muziejuje

Užsiėmimai šeimoms ir vaikams | MO muziejus

Ištikimiausi muziejaus bendruomenės nariai – MOdernistai – ir jų draugai nuo gruodžio 10 d. kviečiami į specialius šventinius kino seansus, kuriuose lauks geriausi pastarųjų metų filmai. Metinė MOdernisto narystė – puiki dovana artimajam: visus metus MOdernistų laukia ne tik kinas, bet ir kitos praturtinančios MO patirtys.

Kaip visada šeimų lauks Šeimų sekmadieniai, kuriuose mažieji drauge su tėveliais kviečiami dalyvauti specialiuose užsiėmimuose ir žaidžiant tiek fizinius, tiek kūrybinius žaidimus sužinoti apie didžiąją parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“.

Iki gruodžio 28 d. dar galima aplankyti ir MO terasoje esančią menininkės Kotrynos Čalkaitės šviesos instaliaciją „G’astronomic Vilnius“. Instaliacija nemokamai prieinama visiems ir šviečia bet kuriuo paros metu.

MO darbo laikas švenčių metu

Susitikimas, kurio nebuvo | Didžioji paroda | MO muziejus

Primename, kad švenčių metu gruodžio 24 d. ir 25 d. MO muziejus nedirbs, o sausio 1 d. dirbsime nuo 13 val.

Daugiau apie tai, kas vyks MO gruodį – MO kalendoriuje!

Susitikimas, kurio nebuvo | Didžioji paroda | MO muziejus
Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška