Šeimų sekmadieniai

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Šią žiemą „Keistuolių teatro“ aktoriai Eimantas ir Marija kviečia 3–8 metų vaikus su tėveliais į kūrybines žiemos dirbtuves „MOmuko kelionė“. Jų metu dalyviai turės galimybę per žaidimą ir improvizaciją pasimatuoti dramaturgų, muzikantų, kompozitorių bei aktorių vaidmenis. 

Kūrybinio nuotykio metu vaikai susipažins su MO muziejaus simboliu MOmuku, gyvenančiu muziejaus parodose ir knygelėse, kartu kurs apie jį pasaką, pasitelkę skirtingus instrumentus komponuos pasakos muzikinį takelį ir turės galimybę tapti bendro pasirodymo „MOmuko kelionė“ dalimi. O visą užsiėmimą vainikuos siurprizas! Neišduodam koks, linkim patirti.

Lauksime kiekvieną sekmadienį nuo 11.00 val.

Vietų skaičius ribotas (iki 50 žmonių), todėl rekomenduojame į užsiėmimus atvykti iš anksto.

Nuotrauka | Šeimų sekmadieniai | MO muziejus

Ką veiksim?

SUSIPAŽINIMAS IR FIZINIS APŠILIMAS
Kūrybinių žiemos dirbtuvių pradžioje susipažinsime ir dalyvius supažindinsime su MO simboliu MOmuku, gyvenančiu muziejaus parodose ir knygelėse. Prieš neriant į kūrybines veiklas atliksime mankštą trim būdais, kaip tai daro Marija, Eimantas ir MOmukas!

PASAKOS KŪRIMAS 
Vaikus ir tėvelius kviesime kartu kurti pasaką apie MOmuką, ieškantį sniego. Pasitelkdami korteles su paveikslėliais kursime pasakos žemėlapį. Dalyviai galės pasirinkti kuriamos pasakos detales: veikėjus, vietas, transporto priemones ir t.t.

MUZIKOS KŪRIMAS
Atidarysime paslaptingąjį instrumentų lagaminą. Dalyviai galės ne tik išgirsti įdomių faktų apie egzotiškus instrumentus, bet ir jais pagroti. Pasitelkdami instrumentų korteles žaisime žaidimą „Orkestras ir dirigentas“, kurio metu visi dalyviai kartu kurs muziką pasakai apie MOmuką.

VAIDMENŲ KŪRIMAS
Pasiskirstysime vaidmenimis ir surengsime mažą repeticiją prieš pasirodymą. Kad būtų drąsiau ir smagiau, vaidmenis atliksime grupelėmis: įvairiausiais gyvūnais galės pabūti tėveliai ir mamytės, o vaikai galės tapti ir mažaisiais MOmukais.

PREMJERA
Pagaliau į vieną bendrą pasirodymą sujungsime visas išbandytas kūrybines veiklas: vaidinsime, muzikuosime ir žaisime!

SIURPRIZAS
Sekmadienio popietę vainikuos siurprizas. Neišduodam koks, linkim patirti!

Nuotrauka | Šeimų sekmadieniai | Užsiėmimo vedėjai | MO muziejus
Nuotrauka | Šeimų sekmadieniai | Užsiėmimo vedėjai | MO muziejus

Bilietai

Vaikams iki 3 m. Šeimų sekmadienių lankymas nemokamas (MO bilietus turi įsigyti tik tėveliai)
Vaikams nuo 4 m. iki 7 m. – 5,5 Eur, o kai muziejuje keičiama didžioji paroda – 3 Eur.

Atvykus visai šeimai (iki 2 suaugusiųjų + iki 4 nepilnamečių vaikų) pravers šeimos bilietas:

Užsiėmimus veda

MO vasaros vaikų stovyklos | Kūrybiškumo stovykla | Vadovai

Marija Korenkaitė – „Keistuolių teatro“ ir „Atviro rato“ teatro aktorė. Nors pagrindinis gyvenimo užsiėmimas yra vaidyba, tačiau be jo, Marija mėgsta veikti daugybę kitų dalykų! Jai patinka kurti eilėraščius ir istorijas, gaminti skanų maistą, šokti, žaisti stalo žaidimus iki ryto, leistis į pėsčiųjų žygius, keliauti, skaityti, mokytis naujų dalykų, lankyti parodas, koncertus, muziejus, bendrauti ir juoktis iš visos širdies! Neabejojame, kad Marija įkvėps savo smalsumu!

MO vasaros vaikų stovyklos | Kūrybiškumo stovykla | Vadovai

Eimantas Bareikis – profesionalus aktorius, taip pat kuriantis „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“ bei „Labaiteatre“. Be to, jis Vilniaus kolegijoje dėsto scenos meistriškumą! Eimantas yra sukaupęs nemažą patirtį dirbant su vaikais kūrybinėse stovyklose, edukacijose, įvairiuose projektuose ir mokymuose. Tad Eimantas dar ir – geras vaikų draugas!

Paieška