Šeimų sekmadieniai

MO ŠEIMŲ SEKMADIENIAI VYKS IKI BIRŽELIO 9 D.

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Šį pavasarį drauge su aktoriais Eimantu Bareikiu ir Marija Korenkaite kviečiame 3–8 metų vaikus su tėveliais į patyriminę edukaciją, kurioje ieškosime emocijų ir jas tyrinėsime!

Kūrybinių užsiėmimų ir žaidimų metu susipažinsime su platesniu emocijų spektru, mokysimės atpažinti jas veiduose, tyrinėsime, kaip meno kūriniai veikia emocinį pasaulį, kursime istorijas ir, žinoma, vaidinsime.

Kiekvieną sekmadienį, tuo pačiu metu – 11.00 val.

__

Vietų skaičius ribotas (iki 50 žmonių), todėl rekomenduojame į užsiėmimus atvykti iš anksto.

Užsiėmimų metu gali būti filmuojama arba fotografuojama. Medžiaga bus naudojama MO muziejaus komunikacijoje. 

Ką veiksim?

PASISVEIKINIMAS SU EMOCIJOMIS
Daugelis galime įvardinti keturias pagrindines emocijas: džiaugsmą, pyktį, liūdesį ir baimę. Vis dėlto užsiėmimo pradžioje susipažinsime su platesniu emocijų spektru žaidime „Labas, emocija!“ – kviesime su jomis pasisveikinti atkartojant skirtingas veido išraiškas, judesius ir balso intonacijas. Prieš pradėdami kitas veiklas, būtinai atliksime trumpą ir juokingą mankštą!

EMOCIJŲ DETEKTYVAI
Užsiėmimo metu kviesime į intriguojantį veidų detektyvų žaidimą, kuriame visi kartu bandysime atpažinti įvairias emocijas bei sudėlioti savitas versijas iš skirtingų veido dalių išraiškų kortelių.

MENO EMOCIJŲ TYRINĖTOJAI
Nersime į meno ir emocijų tyrinėjimo žaidimą! Susipažinę su garsių dailininkų kūriniais, kviesime tyrinėti, kaip jie veikia kiekvieno mūsų emocinį pasaulį. Kodėl vienas kūrinys sukelia susierzinimą, o kitas – nuostabą ar linksmumą? Neteisingų atsakymų nėra!    

ISTORIJOS KŪRIMAS
Mažuosius lankytojus kviesime pasidalinti kasdienybės ritualais ir drauge sukurti „Vieno ryto“ istoriją. Juk aktoriai negali be istorijų ir kūrybos!

ISTORIJOS SUVAIDINIMAS SKIRTINGOMIS EMOCIJOMIS
Užsiėmimo pabaigoje – metas improvizacijai ir vaidybai! O kad būtų drąsiau ir smagiau, tai darysime visi kartu – „Vieno ryto“ istoriją suvaidinsime liūdnai, džiaugsmingai, piktai ar su baime. Bus juokinga!

Bilietai

Vaikams iki 3 m. Šeimų sekmadienių lankymas nemokamas (MO bilietus turi įsigyti tik tėveliai)
Vaikams nuo 4 m. iki 7 m. – 5,5 Eur, o kai muziejuje keičiama didžioji paroda – 3 Eur.

Atvykus visai šeimai (iki 2 suaugusiųjų + iki 4 nepilnamečių vaikų) pravers šeimos bilietas:

Užsiėmimus veda

Nuotrauka | Vaikų stovyklos vadovai | MO muziejus

Marija Korenkaitė – „Keistuolių teatro“ ir „Atviro rato“ teatro aktorė. Nors pagrindinis gyvenimo užsiėmimas yra vaidyba, tačiau be jo, Marija mėgsta veikti daugybę kitų dalykų! Jai patinka kurti eilėraščius ir istorijas, gaminti skanų maistą, šokti, žaisti stalo žaidimus iki ryto, leistis į pėsčiųjų žygius, keliauti, skaityti, mokytis naujų dalykų, lankyti parodas, koncertus, muziejus, bendrauti ir juoktis iš visos širdies! Neabejojame, kad Marija įkvėps savo smalsumu!

Eimantas Bareikis – profesionalus aktorius, taip pat kuriantis „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“ bei „Labaiteatre“. Be to, jis Vilniaus kolegijoje dėsto scenos meistriškumą! Eimantas yra sukaupęs nemažą patirtį dirbant su vaikais kūrybinėse stovyklose, edukacijose, įvairiuose projektuose ir mokymuose. Tad Eimantas dar ir – geras vaikų draugas!

Paieška