Šeimų sekmadieniai

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Kviečiame mažuosius MO draugus kartu su tėveliais į specialius Šeimų sekmadienio užsiėmimus!

Žaidimo forma pažinsime didžiąją MO parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“ ir sužinosime, kas yra popartas. Ką reiškia POP? Iš kur tiek daug spalvų ir kuo čia susijęs Andy Warholas?

Visa tai išsiaiškinsime žaisdami tiek aktyvius fizinius žaidimus, tiek kūrybinius, patyrinėti kviečiančius. O taip pat pamėginsime sukurti ir savo skulptūrą!

Užsiėmimai vyksta kiekvieną sekmadienį 11:00–13:00 val., prisijungti galima bet kuriuo metu.

Artimiausias užsiėmimų datas visada galite matyti MO kalendoriuje:

Kūrybinius užsiėmimus 3–8 m. vaikams MO muziejuje veda teatras vaikams „Pradžia“.

Šeimų sekmadienis | MO muziejus
Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Bilietai

Užsiėmimas lankomas su MO muziejaus bilietu. Norintiems prisijungti prie užsiėmimų su visa šeima, rekomenduojame įsigyti šeimos bilietą:

Šeimų sekmadienis | MO muziejus
Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Kiti užsiėmimai ir pramogos mažiesiems

Be kūrybinių užsiėmimų laukia ir daugiau smagių užsiėmimų vaikams. Skaičiuojam!

VIENAS. Paruošėme specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai apie šiuo metu muziejuje eksponuojamą parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“. Knygelę „MOmukas“ galima įsigyti MO muziejaus kasoje.

DU. MOmukus galima sutikti ir parodoje! Ieškokite jų šalia meno kūrinių – skenuokite QR kodą ir atraskite įtraukiančius žaidimus, praplečiančius parodos patyrimą. Su MOmukais susitiksite ir MO hole – ieškokite jų ekrane!

TRYS. MO hole taip pat laukia aktyvus žaidimas vaikams pagal Arvydo Každailio kūrinį „Skrydis“. Smagaus pakilimo!

KETURI. Kaip visada MO bistro laukia specialus meniu vaikams – „LinksMOji“ pietų dėžutė išsinešti. Tad po Šeimų sekmadienio užsiėmimų kviečiame ir papietauti!