Turininga vasara MO lauke – kviečiame į renginius terasoje

MO muziejus Naujienos
MO lauke | MO muziejus

Vasarą kviečiame leisti atvirose MO muziejaus erdvėse – MO terasoje. Be pamėgtų renginių pristatome ir kelias vasaros renginių naujienas. Šiemet, minint Jono Meko gimimo 100-ąsias metines, MO terasoje vyks pokalbiai apie Joną Meką. O norintiems vakarus praleisti su muzika siūlome akustinius koncertus. Vilniečiai ir miesto svečiai galės mėgautis ir jau ne pirmus metus lankytojus pritraukiančiais poezijos skaitymais.

Vasarą MO muziejuje taip pat veiks parodos „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ ir „BAXT“. Šeimoms ir mažiesiems muziejaus lankytojams MO siūlo Šeimų sekmadienių programą ir specialias vaikų vasaros stovyklas. Visus vasaros renginius galima rasti MO kalendoriuje:

Kiekvienas ras kažką sau

Mekas mirksi geriau | MO muziejus

„Vasaros renginiai MO terasoje – integrali visos MO muziejaus renginių programos dalis. Šiemet, švenčiant Jono Meko, legendinio avangardinio kino kūrėjo, rašytojo ir poeto, 100-ąsias gimimo metines, žinojome, kad kviesime į pokalbius, kuriuose naujai atrasime jo kūrybą, intelektinį ir organizacinį darbą, puoselėjantį naują požiūrį į kiną. Vasara taip pat bus kupina muzikos ir poezijos. Tikiu, kad kiekvienas galės turiningai praleisti laiką ir rasti MO kažką sau“, – dalijasi Milda Ivanauskienė, MO vadovė.

M. Ivanauskienė taip pat priduria, kad visą vasarą muziejuje veiks parodos „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ ir „BAXT“, o nuo birželio 8 dienos MO vasaros paroda keliasi į Klaipėdą. „Švyturys Bhouse“ patalpose bus eksponuojami ryškiausi MO parodos „Mekas mirksi geriau“ kadrai.

Mekas mirksi geriau | MO muziejus
MO lauke | MO muziejus

Pirmieji renginiai – pokalbiai apie Joną Meką

MO lauke | MO muziejus

Pirmasis „MO lauke“ programos renginys MO terasoje – pokalbis apie Joną Meką. Birželio 15 d. 18:30 val. istorijomis apie šią išskirtinę asmenybę dalysis Vytautas V. Landsbergis ir Povilas Sigitas Krivickas. Daugiau

Kiti pokalbiai apie Joną Meką vyks birželio 29 d. ir rugpjūčio 8 d. 18:30 val. Visus pokalbių dalyvius kalbins menotyrininkas Tomas Ivanauskas, o būsimų pokalbių svečius pranešime artimiausiu metu.

Poezijos skaitymuose – Kaunas ir Vilnius

MO lauke | MO muziejus

Vasarą MO terasoje įvyks keturi poezijos skaitymo vakarai. Visi jie dedikuoti MO muziejuje eksponuojamai parodai „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“. Taigi skaitymų metu susitiks poetai arba menininkai, kuriantys apie Vilnių ir Kauną.

Poezijos skaitymai MO terasoje vyks birželio 22 d., liepos 13 d., liepos 27 d. ir rugpjūčio 10 d. 19:00 val. Pirmuosiuose skaitymuose dalyvaus gausus būrys autorių: Greta Ambrazaitė, Dominykas Norkūnas, Patricija Gudeikaitė, Monika Staugaitytė, Justina Žvirblytė, Jovaru Kelpšas ir Guoda Taraškevičiūtė. Juos pristatys ir kalbins Zigmas Pakštaitis. Daugiau

MO lauke | MO muziejus
MO lauke | MO muziejus

Vasaros vakarai – su muzikos ritmais

MO lauke | MO muziejus

MO terasa vasarą skambės įvairiais muzikos ritmais. Pakvietę atlikėjus iš Vilniaus, Kauno ir kitų Lietuvos miestų groti ir pristatyti savo muziką MO terasoje sulaukėme beveik 50 grupių ar muzikantų, norinčių tai daryti. Todėl vasarą MO terasoje įvyks net keturi akustiniai koncertai: birželio 16 d., liepos 1 d., liepos 21 d. ir rugpjūčio 12 d. 19:00 val. Daugiau

Pirmieji akustinių koncertų svečiai: Godo Yorke, „Gruodis“ ir „Sirupas“.

Vaikams – vasaros stovyklos ir Šeimų sekmadieniai

MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

Visą vasarą muziejuje laukiame šeimų ir vaikų. Sekmadieniais vyks Šeimų sekmadienių programa, o mažieji muziejaus lankytojai vasarą gali nerti į vaikų vasaros stovyklos nuotykius ir atradimus.

Muziejuje organizuojame Pojūčių ir Kūrybiškumo stovyklas įvairaus amžiaus vaikams: 7–9 metų ir 11–12 metų. Pirmoji stovykla prasidės jau birželio 27 dieną.

MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

Visus „MO lauke“ renginius – pokalbius apie Joną Meką, poezijos skaitymus, akustinius koncertus, taip pat informaciją apie Šeimų sekmadienius ir vaikų vasaros stovyklas – galima rasti MO kalendoriuje.

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: