1. Sunkus amžius: Vilnius, 1939–1949 | Back2school. Vilnius

MO muziejus Back2school
Back2school | su Ričardu Jankausku | Sunkus amžius | Vilnius | MO muziejus

Nors ir virtualiai, trečiadieniais susitinkame didžiulio populiarumo sulaukusiose „Back2school“ paskaitose apie kultūrą ir meną su Ričardu Jankausku. Pažįstantys R. Jankauską žino, kad šioms paskaitoms jokio išankstinio pasiruošimo nereikia. Menas, jo interpretavimas neturi klaidingų atsakymų – tik dar daugiau galimų pažinimo versijų.

Dalinamės dar viena, tik šįkart – kiek kitaip!

Nauja tema, praplečianti mažąją parodą

Tęsdami paskaitų ciklą, norime pakviesti kalbėti šiuo metu muziejuje eksponuojamos mažosios parodos „Sunkus amžius: Vilnius, 1939–1949“ tema ir detaliau analizuoti neįprastą 1939–1949 m. laikotarpį. Koks Vilnius tuomet buvo?

R. Jankauskas pastebi, kad tai – sudėtinga tema ir ją išryškinti nėra taip paprasta.

Tad linkime įsiklausyti ir atrasti!

Kviečiame žiūrėti: pirmoji paskaita

Tos parodos, ką mes matome, kaip mes vartojame kultūrą, tie ženklai, kuriuos mes matome, yra labai svarbu. Bet dar svarbesnis dalykas – ką mes apie tuos ženklus žinome ir kaip mes juos patys sau interpretuojame.

– dalinasi R. Jankauskas.

Daugiau išgirsite jo pasakojime.

Susitikime ir kitą trečiadienį!

Kiekvieną trečiadienį ir toliau kviesime jus virtualiam susitikimui ir dalinsimės vis kita įdomia „Back2school“ paskaita su Ričardu Jankausku. Sekantį kartą tęsime Vilniaus temą mažosios parodos kontekste. Iki!

Jei patinka mūsų kuriamas turinys, kviečiame palaikyti MO patreone:

Praėjusios „Back2school“ paskaitos

Įdomu, apie ką paskaitoje praėjusį kartą pasakojo Ričardas Jankauskas?

Žiūrėkite video!

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink:
Paieška