Virtualus turas po parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“

MO muziejus Virtualūs turai
MO muziejus | virtualus turas | paroda 90ųjų DNR | MO museum | Virtual tour of exhibition The Origin of Species: 1990s DNA

Virtualus turas po parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“

Pirmasis mūsų laisvės dešimtmetis buvo ne vien šalies, bet mūsų pačių naujų istorijų pradžia. Kaip laukiniai ir euforijos pilni 90-ieji pakeitė mus ir mūsų mąstymą? Pristatome virtualų turą po lankomiausią meno parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. 

Norintiems dar daugiau istorijų ir prisiminimų, rekomenduojame pasiklausyti MO muziejaus e. gidų:
Išsamaus gido po parodą,  kurį įrašė Algis Ramanauskas–Greitai ir Ramunė Kurienė bei Nostalgijos gido, kuriame žmonių  istorijos ir prisiminimai apie 90-uosius.

Parodos turo mėlynuose žymekliuose rasite kūrinių aprašymus lietuvių kalba, raudonuose anglų kalba, o žaliuose – video ar muzikinius įrašus.

Kviečiame parodą patirti ir mažiesiems mūsų draugams – siūlome specialią linksmų užduočių knygelę ir gidą po parodą vaikams!

Įkvepiančio jums turo!

 

„Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“ parodą kūrė plati ir įvairi kuratorių komanda, kurioje yra Vaidas Jauniškis, Rimantas Kmita, Mantas Pelakauskas, Miglė Survilaitė, Aurimas Švedas, Tomas Vaiseta, Renata Valčik. Parodos architektai – Renata Valčik ir Joris Šykovas, dizaineris – Liudas Parulskis.

Jei norite gauti #menasnaMO naujienlaiškį ar kitas MO naujienas, prenumeruokite

O jei patinka mūsų kuriamas turinys, kviečiame palaikyti MO patreone

Generated with Avocode.fb Generated with Avocode.Path 39 Generated with Avocode.Path 40 Generated with Avocode.Group 59Rectangle 62Path 41 Generated with Avocode.Group 58Path 37Path 38 Pasidalink: