MO bistro

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
1 / 3

MO bistro – tai nauja greitų pusryčių vieta ar verslo pietų, vakarienės su šeima bei draugais erdvė. O kiekvieną sekmadienį – ir specialus vaikų meniu.

Palankios kainos ir pamėgti įvairių pasaulio šalių patiekalai pateikiami kitaip. Tai klasikinių ir naujų skonių pusiausvyra. Meniu – europietiška virtuvė su pamėgtais Azijos virtuvės elementais. Be užkandžių, įvairių sriubų, žuvies ir mėsos patiekalų, yra gausus pasirinkimas šviežių itališkų makaronų iš kietagrūdžių kviečių miltų, vegetariškų patiekalų ir abejingų nepaliekančių žaliavalgiškų desertų.

Šiltuoju metų sezonu MO bistro kviečia pusryčiauti ar pietauti į šalia MO esančią lauko terasą. Šaltuoju – įkvepiančių patirčių ieškantys kviečiami čia sutikti Naujus metus. Atsiliepimai: gardu, nuotaikinga, modernu! Taip pat bistro draugauja su kinu – į MO renginių salėje rodomas kino filmų peržiūras galima nusinešti savo mėgstamą gėrimą.

Birutė Žilytė | Freska | MO bistro | MO muziejus

Unikalus interjero akcentas – skaitmeniniu būdu atkurtas Algirdo Steponavičiaus ir Birutės Žilytės sieninės tapybos darbo fragmentas. Kultūros paveldu paskelbta freska yra Naujųjų Valkininkų sanatorijoje „Pušelė“, o MO atgyja net 19 metrų fragmentas, kuris pratęsia muziejaus patirtį.

Kokybiškas maistas bei skonio receptorius žadinantys patiekalų pavadinimai.
Kiekvieną darbo dieną – vis kitoks dienos pietų meniu.

Darbo laikas
VII–III 10:00–20:00
IV–VI 10:00–22:00

Rezervacija 
druskamiltaivanduo@gmail.com
+370 (673) 02 217

Sekite naujienas

Paieška