Laisvalaikio erdvės

MO muziejus yra kokybiško laisvalaikio kūrybinė platforma, kuri ne tik pristato meną, bet ir teikia aktualias paslaugas: čia veikia muziejaus parduotuvė, MO skaitykla, MO bistro, vyksta įvairūs, skirtingus interesus atliepiantys renginiai.

MO skulptūrų sodas, šalia jo įsikūręs MO kubas, terasos ir visos aplink muziejų esančios viešosios erdvės taip pat yra skirtos susitikti, bendrauti, ramiai skaityti ar tiesiog mėgautis meno kūriniais.

Norime, kad muziejus visada būtų gyvas, todėl kviečiame prasmingai leisti laisvalaikį muziejuje ir atvirose MO erdvėse.

Atraskite ir susitikime!

MO parduotuvė

MO muziejus | MO parduotuvė

MO muziejaus parduotuvėje rasi knygų, unikalių, išskirtinai lietuviško dizaino, kūrinių, muziejinių suvenyrų, kurie atveria duris į kūrybiškesnį gyvenimą, primena aplankytą muziejų ir parodas, džiugina gavusius dovanų.

Palaikydami atviro muziejaus ir kokybiško laisvalaikio idėjas, siekdami patogaus ir draugiško apsilankymo MO parduotuvėje, išskyrėme kelias knygų ir suvenyrų linijas.

Susipažink!

MO skaitykla

MO skaitykla | Naujienos

MO muziejaus skaitykloje rasite daugiau nei 3 000 knygų apie meną, muziejus, jų architektūrą, edukaciją, vadybą. Knygos, skirtos Lietuvos kultūros istorijai nuo pokario iki šių dienų.

Taip pat MO skaitykloje rasi tiek knygas, pratęsiančias MO muziejuje eksponuojamų parodų temas, tiek didžiųjų MO parodų knygas. Naujienų čia irgi netrūksta – skaitykla nuolat pildoma naujais leidiniais ir knygomis.

Lankytis MO skaitykloje ir joje skaityti knygas gali visi muziejaus lankytojai, tačiau skolintis ir išsinešti namo gali tik MOdernistai. Daugiau apie skolinimosi sąlygas

Skulptūrų sodas

MO muziejus | skulptūrų sodas

MO skulptūrų sodas – tai skulptūrų paroda po atviru dangumi, kuri veikia visą parą. Čia rasite Nacionalinės premijos laureatų kūrinius.

MO perima gerąsias pasaulio praktikas ir į judrų Vilniaus miesto audinį įaudžia modernios skulptūros ir žaliosios erdvės fenomeną. MO skulptūrų sodas – tai svarbus MO muziejaus steigėjų ir sumanytojų Viktoro ir Danguolės Butkų kolekcionuojamo laikmečio bei jo autorių kūrybos atspindys.

MO bistro

MO muziejus | MO bistro

MO bistro – greitų pusryčių vieta ar verslo pietų, vakarienės su šeima bei draugais erdvė. O kiekvieną sekmadienį – ir specialus vaikų meniu!

Kokybiškas maistas bei skonio receptorius žadinantys patiekalų pavadinimai. Kiekvieną darbo dieną – vis kitoks dienos pietų meniu.

Apsilankyk!

Nauja erdvė lauke – MO kubas

MO muziejaus skulptūrų sode vasarą aktyviai veikia MO kubas. Tai nauja susitikimų vieta MO lauke. Maloniam orui esant, skanauti gėrimus ir MO bistro maistą galima visą vasarą 11:00–21:00 val.

MO kubas organiškai papildo MO skulptūrų sodą ir yra papildoma galimybė užsukti užkąsti ar atsigaivinti. Kaip teigia kubo kūrėjai „DO Architects“, kubo atspindintys paviršiai leidžia matyti ir savo atvaizdą, ir MO pastatą ar skulptūrų sodą. O atvertas kubas ne tik atkartoja MO architektūrines linijas, bet ir statišką kubo formą paverčia dinamiška.

MO kubas | Laisvalaikio erdvės | MO muziejus

Paieška