The Roop instaliacija „Discoteque“ MO hole

2021 08 30 - 2021 10 05

Kviečiame apsilankyti MO hole įsikūrusioje „The Roop“ dainos „Discoteque“ vaizdo klipo instaliacijoje – šokių aikštelėje.

Fotografuokitės, šokite, dalinkitės – švęskime!

The Roop | Permainų šventė | MO muziejus

Kodėl vienas svarbiausių „The Roop“ dainos „Discoteque“ vaizdo klipo akcentų instaliuotas MO muziejuje?
Kokios šventės jie niekada nepamirš?

Kviečiame apsilankyti MO hole įsikūrusioje instaliacijoje – šokių aikštelėje – ir sužinoti! O taip pat nusifotografuoti arba netgi sušokti pagal šią dainą pačioje instaliacijoje.

„Discoteque“ vaizdo klipo scenografija tampa įžanga didžiajai fotografijos parodai „Permainų šventė“. Tad įsiamžinus (ar išsišokus) joje, kviečiame kilti į III muziejaus aukštą ir atrasti naują MO parodą!

Šventė, kurios nepamirš

„Discoteque – daina, sukėlusi geltonąją bangą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Ji sujungė įvairaus amžiaus ir įsitikinimų žmones. Geltona spalva, simbolizuodama viltį ir šviesą, atkreipė dėmesį į mažą šalį – Lietuvą. Tai buvo permainų šventė, parodžiusi, kad galime būti vieningi“, – dalijasi „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

„Šventė, kurios nepamirši“ – MO muziejaus lankytojų, MO komandos siųstų nuotraukų ir pasakojimų ciklas, kuriuo dalijomės šią vasarą ruošdamiesi naujai fotografijos parodai. „Discoteque“ daina, jos istorija, klipas ir Eurovizija – šventė, kurios nepamirš ir „The Roop“, ir dauguma lietuvių.