MO edukatoriai

MO muziejus | Edukacija

MO muziejuje dirba daugiau nei 10 kvalifikuotų edukatorių, kurie nuolat gilina savo žinias bei gebėjimus įvairių mokymų metu. Mūsų komandoje yra ir pedagogų, ir psichologų, ir menotyrininkų, ir netgi rašytojų, aktorių, muzikantų! Visi jie savo skirtingomis patirtimis bei specifinėmis žiniomis praturtina MO edukacijas ir kelia jų vertę.

Visus mokslo metus MO edukatoriai noriai dalyvauja kompetencijų kėlimo mokymuose, kurie yra siejami ir su edukacinio turinio kūrimu, ir su bendrųjų gebėjimų ugdymu. Keletas jų: „Sunkiai valdomų grupių ypatumai, bendravimas su jomis“, „Kritinio mąstymo mokymai“, „XXI a. gebėjimai, kaip juos ugdyti edukacijose“, „Vizualinio mąstymo strategijos analizė, bei pritaikymas muziejaus veiklose“ ir kt.

MO muziejus | Edukacija

MO edukacijų vadovė Jurgita Zigmantė edukacijų srityje dirba daugiau nei 15 metų. Sukaupusi nemažą pedagoginę patirtį dalyvauja įvairiuose projektuose, skirtuose ugdyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kitus XXI amžiuje reikšmingus gebėjimus, dar vadinamus „minkštosiomis kompetencijomis“.

Jurgita 10 metų priklauso asociacijai „Kūrybinės jungtys“, yra aktyvi projektų su vaikais, mokytojais bei skirtingomis socialinėmis bendruomenėmis dalyvė, taip pat dalyvauja įvairiuose tiek vietiniuose, tiek tarptautiniuose mokymuose, kurie praturtina naujomis žiniomis bei kompetencijomis.

O su MO edukatorių komanda kviečiame susipažinti čia:

MO muziejus | Edukacija
MO muziejus | Edukacija

Norite pasitarti ar pasitikslinti informaciją?

Susisiekime!
Tel. nr. +370 609 83 764 arba registracija@mo.lt

Paieška