ES projektai

ES projektai | logo

MO muziejuje naudosime inovatyvias paslaugas, kurdami bei diegdami dizaino ir rinkodaros inovacijas

MO muziejuje įgyvendiname projektą, kurio metu atliksime „MOdernisto“ narystės paslaugos proceso atnaujinimą ir rinkodaros inovacijų diegimą. 

„MOdernistas“ yra MO muziejaus narystės programa, kurios tikslas – auginti lojalią MO muziejaus palaikytojų bendruomenę. Pajamos, gautos iš „MOdernisto“ narysčių, keliauja muziejaus veiklai išlaikyti: parodoms, MO renginiams, edukacijoms, leidybai.

MOdernistas | MO muziejus

Tokiu būdu palaikydami muziejų, MOdernistai per 1 metus trunkančią narystę gauna šias naudas:

– išankstinę didžiųjų MO muziejaus parodų peržiūrą su gidu

– nemokamą visų parodų lankymą visus metus

– neribotą MO skaityklos lankymą

– nemokamą MO renginių, į kuriuos patenkama su muziejaus bilietu, lankymą

– galimybę nemokamai atsivesti iki 4 vaikų iki 18 metų amžiaus

– 10% nuolaidą visoms MO parduotuvės prekėms

– 10% nuolaidą MO bistro

– 10% nuolaidą grupiniams užsakomiesiems užsiėmimams

– išskirtinius MOdernistų renginius (MOdernisto dieną ir pan.)

– ypatingus pasiūlymus bei nuolaidas kitiems renginiams ir užsiėmimams

– išskirtinę MO informaciją, kuri MOdernistus pasiekia anksčiau nei kitus lankytojus

MOdernistas | MO muziejus

Projekto įgyvendinimo metu sukursime naują paslaugos teikimo dizainą, kuris leis svarbiausius „MOdernisto“ narystės veiksmus atlikti internetu: įsigyti narystę, patikrinti jos galiojimą, pratęsti bei padovanoti. Šios galimybės bus nuosekliai integruotos į bendrą MO skaitmeninių instrumentų visumą, užtikrinant patogų naudojimą bei paslaugos patrauklumą. 

Pritaikysime ir įvairius smulkesnius funkcionalumus, kurie mums suteiks galimybę efektyviau pasiekti MOdernistą, o šiam – patogiai ir greitai gauti su „MOdernisto“ naryste susijusią informaciją. Pavyzdžiui, galimybė siųsti (o MOdernistui – gauti) automatinius el. laiškus–priminimus apie prasidėjusią galioti ar besibaigiančią narystę. 

Taip pat pritaikysime patrauklius ir šiuolaikiškus rinkodaros sprendimus, leidžiančius apie „MOdernisto“ narystę sužinoti dar didesniam skaičiui žmonių.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto pavadinimas – Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas VŠĮ MO muziejus
Projekto vykdytojas – MO muziejus, VŠĮ 

Bendra projekto vertė – 60 610 EUR
Iš Europos regioninės plėtros fondo projektui skiriama iki 45 457,50 EUR 

Projekto vykdymo pradžia – 2022-01-25
Projekto vykdymo pabaiga – 2023-01-31

MO muziejuje diegsime e-komercijos modelį

MOdernistas | MO muziejus

Įgyvendindami šį projektą MO muziejuje ketiname atlikti dviejų svarbių sistemų diegimo darbus. Pirmoji –  MO muziejaus narystės programos „MOdernistas“, kurios tikslas – auginti lojalią MO muziejaus palaikytojų bendruomenę, atnaujinta skaitmeninė paslaugos teikimo schema. Antroji – registracijų į MO muziejaus ekskursijas bei edukacinius užsiėmimus sistema. 

Įgyvendinus projektą „MOdernisto“ narystę galėsite įsigyti, pratęsti, padovanoti bei patikrinti jos galiojimą internetu. Taip pat galėsite greitai, patogiai užsisakyti MO ekskursijas, pasirinkti norimą gidą ar edukatorių, matyti užimtumą. Visi atlikti darbai padės sukurti šiuolaikišką ir patogią skaitmeninių muziejaus paslaugų visumą, gerinančią lankytojų patirtį bei prisidedančią prie muziejaus patrauklumo didinimo.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto pavadinimas – E-komercijos modelio diegimas VŠĮ MO MUZIEJUS
Projekto vykdytojas – MO muziejus, VŠĮ 

Bendra projekto vertė – 66 000 EUR
Iš Europos regioninės plėtros fondo projektui skiriama iki 49 500 EUR 

Projekto vykdymo pradžia – 2022-02-14
Projekto vykdymo pabaiga – 2023-02-28

Tobulinsime kultūros ir kūrybinių industrijų produktų ir paslaugų kūrimui būtiną infrastruktūrą

MO muziejus | ekskursija su architektu

Siekiame muziejų padaryti dar patrauklesniu bei inovatyvesniu, mažinti eilių susidarymą bei gerinti bendrą lankytojo patirtį. Projekto tikslas – naujų skaitmeninių bei žiedinės ekonomikos principus atitinkančių produktų ar paslaugų kūrimas, investuojant į KKI produktų / paslaugų kūrimui būtiną infrastruktūrą. Projekto metu bus vykdomas MO muziejaus infrastruktūros, skirtos naujų skaitmeninių ir (arba) žiedinės ekonomikos paslaugų ar produktų kūrimui įsigijimas, kūrimas ir diegimas.

Numatoma, jog veiklą sudarys šie etapai:

1. IT architektūros projekto parengimas
2. Bilietų pardavimo savitarnos terminalų įrengimas
3. Muziejaus e. gido, praplečiančio parodų patyrimą, modernizavimas
4. Vestibiulio baldų (aikštelės) perdarymas, atlaisvinant vietą naujiems įrenginiams ir įrengiant naują interaktyvų baldą

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemijos priemonė.

Projekto pavadinimas – VŠĮ MO muziejus naujų skaitmeninių bei žiedinės ekonomikos paslaugų / produktų kūrimas, investuojant į KKI produktų kūrimui būtiną infrastruktūrą
Projekto vykdytojas – MO muziejus, VŠĮ

Bendra projekto vertė – 165 775,88 EUR
Iš Europos regioninės plėtros fondo projektui skiriama iki 124 331,90 EUR

Projekto vykdymo pradžia – 2022-07-25
Projekto vykdymo pabaiga – 2023-08-31

Tobulinsime MO komandos, gidų, edukatorių bei savanorių įgūdžius

Projekto pavadinimas – MO muziejaus administracijos, gidų, edukatorių bei savanorių įgūdžių tobulinimas ir tarptautinio bendradarbiavimo organizavimas.
Projekto tikslas: Gerinti aktualiausius MO komandos, gidų, savanorių bei edukatorių įgūdžius ir megzti veiklos plėtojimui būtinus tarptautinius ryšius, siekiant įgyvendinti 2023–2025 strateginius tikslus, gerinti teikiamų paslaugų ir įgyvendinamų veiklų kokybę ir plėtoti savanorystę.

Finansuoja: Europos socialinio fondo agentūra
Skiriama suma: 20 000 EUR

Projekto trukmė: 2023-04-04 – 2023-12-01

ESFA | logo

Paieška