3-iasis MO gimtadienis

2021 10 18
10:00 - 20:00

1 2 3 skaičiuojame jau 3-ius MO muziejaus metus! Kviečiame švęsti drauge spalio 18 dieną.

MO gimtadienis | MO muziejus

Šiemet mums jau 3 metai! Ir vėl gimtadienį norime švęsti drauge su jumis – kurie užsuka, aplanko ir vis ieško ko nors naujo! Šventine proga, svarbiausi gimtadienio MOmentai:

1. Tradicijas išlaikome ir spalio 18 dieną lauksime jūsų visų tęsdami gimtadienio akciją „Kiek noriu, tiek moku“. Esame atviras muziejus, taigi kviečiame turėti savo nuomonę ir kartą metuose muziejaus bilieto kainą pasirinkti patiems. 

2. Šiemet ir vėl MO komanda nori pasakyti šventinį Labas“ kiekvienam atėjusiajam. Taigi visą dieną MO kasoje galėsite sutikti vis kitą MO žmogų – susipažinkime! 

3. O jei esate MO kaimynas, kviečiame pirmadienio darbus pradėti šventiškai ir apsilankyti MO dar iki muziejaus atidarymo. Pasitiksime jus su simboline dovana – rytiniu kavos puodeliu ir kvietimu apžiūrėti parodą jau nuo 9 val. ryto.

4. Žinoma, gimtadienis neįsivaizduojamas be skanėsto! Tad kviečiame užsukti į MO bistro ir pasimėgauti gaiviu žaliųjų citrinų tortu.

Staigmena MOdernistams

MO gimtadienio filmas ir dovana bendruomenei – „Triumfas“.
Spalio 18 d. 19:00 val. susitikime prie kino ekrano MO renginių salėje.

Nori kartu? Tapk MOdernistu!

Į gimtadienio filmą ir ragauti torto kviečiame su Galimybių pasu, parodas patirti Galimybių pasas nėra būtinas. Privalome dėvėti apsaugines veido kaukes.

O ką galėsite pamatyti muziejuje spalio 18 dieną?

Fotografijos paroda „Permainų šventė“

Permainų šventė | Didžioji paroda | MO muziejus

Šventes mes pažymime, tačiau ar dažnai susimąstome apie jų reikšmę? Paroda „Permainų šventė“ yra pirmasis bandymas Lietuvoje į šventę pažvelgti itin plačiai – ką, kaip ir kodėl šventėme bei švenčiame ir kaip tai fiksuojama fotografijoje. Sužinokite daugiau didžiojoje MO parodoje!

Paroda vaikams „Ežeras pilnas žvaigždžių“

Paroda vaikams | Ežeras pilnas žvaigždžių | MO muziejus

Unikali paroda vaikams ir ne tik! Kviečiame drąsiai nerti į meno pažinimą: patiems kurti, išbandyti ir atrasti. Parodoje vaikų laukia žaidimai, interakcijos, įvairios galimybės pažinti ir patirti meną – bandant, patiems improvizuojant bei eksperimentuojant. Tai paroda, kokios MO muziejuje dar nebuvo!

S. Inčirauskaitės-Kriaunevičienės instaliacija „DONALDO nuotykiai“

Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė | Donaldo nuotykiai | MO kolekcija

Ar prisimenate jau legenda tapusią kramtomąją gumą „Donald“? Menininkė Severija Inčirauskaitės-Kriaunevičienės surinko ir išsaugojo net 182 kramtomosios gumos „Donald“ popierėlius. Menininkė stebina žiūrovus netikėta skulptūros ir tekstilės sinteze, taigi instaliacijoje galima pamatyti nauja forma pateiktą Donaldą. Instaliacija ne vienam suaugusiajam sužadina nostalgiškus prisiminimus, o vaikus kviečia pasinerti į smagų nuotykį!

Iki šventinio pasimatyMO spalio 18 dieną!