eMOcinė sveikata: MO pokalbiai

2021 04 10
10:00 - 17:00
REGISTRUOTIS

Tarptautinės lėtojo meno dienos (International Slow Art Day) proga, balandžio 10 d. kviečiame į 5 nemokamus virtualius MO edukatorių vedamus užsiėmimus – MO pokalbius

eMOcinė sveikata | MO pokalbiai | MO muziejus | Slow Art Day

Informuojame, kad visos vietos į šios dienos užsiėmimus yra užimtos.

Jungiamės prie tarptautinės lėtojo meno dienos (International Slow Art Day) drauge su kitais užsienio muziejais! Kviečiame į 5 nemokamus virtualius MO edukatorių vedamus užsiėmimus MO pokalbius! 

Lėtojo meno dienos (Slow Art Day) pagrindinė idėja yra kiekvieno galimybė mėgautis menu be jokių išankstinių žinių ar nurodymų, kur žiūrėti ir ką pamatyti. MO pokalbiai – lyg žvelgimas į gyvenimą per meno prizmę. Jūsų laukia atviros diskusijos be jokio išankstinio pasiruošimo, be jokių reikalavimų ar žinių apie meną. 

Kiekvienoje MO pokalbių sesijoje pristatysime po vieną MO kolekcijos kūrinį. MO edukatorės padės jums jį geriau pažinti taikydamos MO muziejaus edukacijose populiarų vizualinio mastymo metodą. Jis padės jums kitaip pažvelgti į kūrinius. Taip pat turėsite puikią galimybę išvystyti asmeninį ryšį su menu ir įgyti gilesnį suvokimą, kaip menas gali tapti aktualus jūsų gyvenime. 

MO muziejaus šūkis skelbia „Turėk savo nuomonę“. Šie užsiėmimai yra puiki erdvė ja pasidalinti! Mes kiekvienas paveikslus matome skirtingai. O drauge apie tai diskutuodami galime atrasti naujų požiūrio taškų ir kitokių interpretacijų. 

Tarptautinės lėtojo meno dienos proga kviečiame į kelis užsiėmimus:  

  • 10 val. MO pokalbiai drauge su Karen Vanhercke (anglų kalba). VISOS VIETOS UŽIMTOS
  • 12 val. MO pokalbiai drauge su Simona Košinskaite (lietuvių kalba). VISOS VIETOS UŽIMTOS
  • 12 val. MO pokalbiai drauge su Evelina Jokšte (lietuvių kalba). VISOS VIETOS UŽIMTOS
  • 14 val. MO pokalbiai drauge su Irina Leto (rusų kalba). VISOS VIETOS UŽIMTOS
  • 16 val. MO pokalbiai drauge su Justina Kaminskaite (lietuvių kalba). VISOS VIETOS UŽIMTOS

MO pokalbiai truks 1 val. ir vyks Zoom platformoje. Visiems užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime prisijungimo nuorodas likus ne mažiau nei 1 val. iki užsiėmimo. 

Linkime jums įkvepiančio ir malonaus atradimo!

Paieška