Jaunojo tapytojo prizas 2021

2021 11 18 - 2022 01 30
PIRKTI BILIETĄ

Šiemet Jaunojo tapytojo prizo paroda bus eksponuojama MO muziejuje! Jau lapkričio 18 d. vyks parodos atidarymas ir apdovanojimų ceremonija.

Jaunojo tapytojo prizas | Paroda | MO muziejus

Šiemet Jaunojo tapytojo prizo paroda bus eksponuojama MO muziejuje! Jau lapkričio 18 d. vyks parodos atidarymas ir apdovanojimų ceremonija.

Taigi pradedame ruoštis ir kviečiame pasižymėti tris svarbias datas bei pasidalinti jomis su potencialiais laimėtojais:

  • Dalyviai gali teikti paraiškas nuo gegužės 31 d.
  • Paskutinė paraiškų teikimo data: birželio 30 d.
  • Parodos atidarymas ir apdovanojimų ceremonija: lapkričio 18 d., 2021.

 

Jaunojo tapytojo prizas (JTP) – vienas reikšmingiausių meno renginių Baltijos šalyse, vykstantis nuo 2009 metų. Šis projektas jungia Lietuvos, Latvijos ir Estijos jaunuosius menininkus bendram tikslui – atskleisti savo šalies tapatybę, meno mokyklų praktikas ir asmeninį kūrybos potencialą.

Pagrindinis projekto tikslas – pristatyti perspektyviausius ir ryškiausius jaunosios kartos tapytojus, sudaryti galimybę visuomenei susipažinti su šių menininkų kūryba, o tikslinei auditorijai  – meno kolekcininkams, meno vadybininkams ir kuratoriams – atrasti naujus talentus Baltijos šalyse.

Šis projektas – pirmasis tokio pobūdžio renginys jauniesiems menininkams Baltijos šalyse. JTP yra orientuotas į visų sričių menininkus iki 30 m., turinčius (ar beįgyjančius) meninį išsilavinimą. Amžiaus riba pasirinkta sąmoningai. Siekiame pristatyti pačius jauniausius menininkus, kurie ką tik baigė (ar yra bebaigiantys) aukštąsias mokyklas. Tai labiausiai palaikymo reikalaujanti ir labiausiai pažeidžiama kūrėjų kategorija.