Parodos „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ uždarymo savaitgalis

2022 08 26 - 2022 08 28
PIRKTI BILIETĄ

Kviečiame į didžiosios parodos „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ uždarymo savaitgalį!

Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus

Jau netrukus, rugpjūčio 28 d., atsisveikinsime su išskirtine, dviejuose miestuose eksponuojama ir abu didžiuosius Lietuvos miestus reflektuojančia, paroda „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“. Linkime suspėti! O uždarydami parodą skelbiame specialius renginius ir parodos uždarymo programą MO muziejuje:

VIENAS. Rugpjūčio 26 d. 18:30 val. galėsite geriau susipažinti su Cooltūristėmis – Laima Kreivyte ir Ineta Armanavičiūte – parodoje MO muziejuje eksponuojamo kūrinio „Mis(s)apropriacija“, o Kaune – „Emancipacijos vėliava – balkonas“ autorėmis. Neabejojame, išgirsime įdomų pasakojimą apie jų kūrybinę strategiją ir projektus, kritiškai analizuojančius viešumos diskursus. Menininkes kalbins viena iš parodos kuratorių, menotyrininkė Miglė Survilaitė.

Pokalbis vyks parodos erdvėje, didžiojoje salėje, šalia kūrinio „Mis(s)apropriacija“ – ieškokite rožinių pūkuotų kregždžių!

DU. Mėgstančius parodą papildančias patirtis rugpjūčio 27 dieną 12:00, 14:00 ir 16:00 val. bei rugpjūčio 28 d. 14:00 ir 16:00 val. kviečiame į MO gido savanorio ekskursijas. Visas jas rasi MO kalendoriuje:

Gido savanorio ekskursija yra nemokama, tačiau reikia įsigyti tos dienos muziejaus bilietą.

TRYS. O sekmadienį, rugpjūčio 28 d., 11:00–13:00 val. kaip visada kviečiame mažuosius drauge su tėveliais į specialius Šeimų sekmadienio užsiėmimus. Daugiau

Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus
Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus

Apie parodą

Kaunas ir Vilnius, Vilnius ir Kaunas. Didžiausi Lietuvos miestai. Gal konkuruojantys, o gal būtini vienas kitam? Kaip ir kodėl jie (ne)sugyvena?

Apie tai pasakoja MO muziejaus ir Kauno miesto muziejaus paroda, atverianti pamatinę dviejų miestų priklausomybę. Įvairiais pjūviais nagrinėjama Kauno ir Vilniaus kultūra, socialinis gyvenimas, panašumai ir skirtumai. Aiškinamasi, ką reiškia būti kauniečiu ar vilniečiu, koks jų požiūris į save ir kitą, identifikuojami ir dekonstruojami mitai, stereotipai bei kompleksai.

Paieška