Menas kurti istorijas. Pokalbis su Elu Ramanausku

2020 11 06
18:30 - 19:30
PIRKTI BILIETĄ

Lapkričio 6 d. 18:30 val. MO muziejuje įvyks jau trečiasis pasimatymas su meno kūriniu! Kviečiame į jį!

Menas kurti | Elas Ramanauskas | MO muziejus

Lapkričio 6 d. 18:30 val. MO muziejuje įvyks jau trečiasis pasimatymas su meno kūriniu! Šįkart susitikime dalyvaus Elas Ramanauskas – dizaino ir gyvenimo būdo žurnalo „Lamų slėnis“ bei vyrams skirto žurnalo „Lamų slėnis MAN“ kūrybos vadovas bei leidėjas, grafikos dizaineris.

Šiuo pasimatymu pradėsime MO lapkričio renginių ciklą MENAS KURTI, todėl kalbėsime tikrai įkvepiančia tema – „Menas kurti istorijas“.

Atsispyrę nuo svečio pasirinkto MO muziejaus kolekcijos kūrinio, tęsime pokalbį apie kūrybišką gyvenimo būdą, polėkį rašyti, kurti, gėrėtis, (iš)klausyti. Kalbėsimės apie E. Ramanausko leidžiamus žurnalus, kuriuose daugybė aktualių, kiekvieno mūsų kasdienybę ir laisvalaikį kuriančių temų: mada, maistas, menas, interjeras, dizainas, architektūra ir kt. Iš kur tiek idėjų ir įkvėpimo istorijoms kurti? Sužinokime susitikimo metu. 

Su bilietu renginio dieną taip pat galima lankyti MO muziejaus parodas. MOdernistams „Menas kurti“ renginiai nemokami. 

SVARBU!

Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.