Menas mylėti. Kūrybinis dviejų Kostų Smoriginų susitikimas

2020 09 20
18:00 - 19:00
PIRKTI BILIETĄ

MO muziejuje pradedame naują renginių ciklą!
Kiekvieną mėnesį vis kita tema, pašnekovai, įkvepiantys susitikimai ir turiningos patirtys!
Rugsėjo mėnesio tema – MENAS MYLĖTI. 

MO muziejus | renginys | menas mylėti | Kostas Smoriginas
Dar visai neseniai praūžus MO muziejaus ir „Vilnius City Opera“ parodos „Iš tos operos“ atidarymui, nieko nelaukdami kviečiame į dviejų ryškių atlikėjų susitikimą – dviejų Kostų Smoriginų kūrybinį susitikimą!

Tėvas ir sūnus, Kostas ir Kostas, aktorius ir operos solistas. Vienas mylimiausių Lietuvos dramos aktorių – Kostas Smoriginas – savo kelią pradėjęs legendiniuose Eimunto Nekrošiaus spektakliuose, sukūręs galybę vaidmenų teatre, sakytum, perdavė savo artistiškumą sūnui, kuris šį naudoja didžiausiose pasaulio operos scenose, atlikdamas pagrindines baritono partijas. O kaipgi tėvo muzikiniai keliai? Ar dainuojamosios poezijos žanras, sukurtas ir įteisintas Kosto vyresniojo randa vietos operos solisto akiratyje? Kaip sugyvena dvi panašaus, bet ir visiškai skirtingo scenos meno žvaigždės? Kas turi daugiau patarimų? Ar turi jie bendrų patirčių?

Pokalbio svečias – Rimvydas Stankevičius – poetas, eseistas, daugybės K. Smorigino dainų tekstų autorius.
Pokalbį moderuos VCO meno vadovė Dalia Ibelhauptaitė. Režisierė prisimins tiek savo vaikystę Jaunimo teatre, godžiai stebint Kosto Smorigino ir jo kolegų kuriamus vaidmenis, ją iki šiandien įkvepiančio Nekrošiaus laikų teatro dvasią, o taip pat papasakos apie pirmus jos ir jaunojo operos talento – Kosto – susitikimus ir darbus. Kūrybiniame vakare ne tik artimiau susipažinsime su scenos žvaigždėmis, bet ir jų gyvenimus sujungsime per skirtingas teatro kartas besitęsiančiomis patirtimis.

Jei rugsėjo mėnesio orų prognozės bus džiugios, susitikimas vyks MO terasoje. Jei ne tokios džiugios – MO hole. Sekite informaciją ir orų prognozes!

Informuojame, kad renginyje gali dalyvauti ribotas skaičius žmonių, todėl kviečiame įsigyti bilietus iš anksto. Su šiais bilietais renginio dieną taip pat galima lankyti MO muziejaus parodas.
MOdernistams „Menas mylėti“ renginiai nemokami. 

Lauksime jūsų!

SVARBU!
Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose, vykstančiuose tiek MO viduje, tiek lauke, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.

Kūrybinį susitikimą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.