MO Kalėdos

2019 12 04 - 2019 12 29
Pirkti bilietą

 

 

MO muziejus | renginiai| mo kalėdos

Tebūnie MOdernios Kalėdos!
MO muziejuje jas švenčiame ir dovanojame pačius įvairius ir netikėčiausius džiaugsmus.

Kalėdos MO parduotuvėje
MO parduotuvė atsinaujino! Naujos prekės, dovanos, įspūdžiai ir atradimai. Jei dar tik galvojate apie dovanų sąrašą arba jau pildote jų krepšį, nepraleiskite MO parduotuvės. Ir visai nesvarbu, kam ieškote dovanos – tėvams, draugams, kolegoms – MO parduotuvės dovanos nudžiugins kiekvieną. Netgi ir jus. Kodėl nepagalvojus ir apie dovaną sau?
Unikalūs dizaino gaminiai, stilingi aksesuarai ar neeilinės smulkmenos. Tai lyg dovanos – meno kūriniai. Norisi nustebinti kitaip? Dovanokite patirtis arba leiskite dovanas išsirinkti patiems.

Daugiau apie dovanas: MO parduotuvėje – specialios Kalėdinės dovanos

Dovanos MOdernistams
MOdernistams – speciali staigmena! Kad dar labiau patiktų Kalėdos ir žiema. Visi MOdernistai, perkantys MO parduotuvėje iki sausio 6 dienos dovanų gaus reprodukciją!
Perku dovanas ir pats gaunu dovanų. Kodėl gi ne?
O jeigu norisi prisijungti prie MOdernistų bendruomenės, labai kviečiame – prisijunk!

Gruodžio 27 d. 20:00 MO Kalėdos su GIEDRE
Į pop-elektronikos sceną sugrįžusi dainininkė ir dainų autorė GIEDRĖ MO Kalėdoms ruošia ypatingą programą. Savitas ir puikiai pažįstamas GIEDRĖS balsas mus sugrąžins į 90-uosius!

Ar vis dar niūniuojate bei prisiminate „Empti“ ir „Pieno lazerių“ dainas? „Pabandyk”, „Gera mylėtis”, „Muzika” arba „Dėmesio”? Subtilus ir „giedriškas“ balsas neleis jums jų pamiršti. Pažadame jas visas ir dar daugiau! MO Kalėdų muzikinę programą Giedrė papildys ir naujomis dainomis iš savo antrojo solinio albumo „Nuolat pildoma“.

Daugiau apie koncertą ir bilietai: MO Kalėdos su GIEDRE

Su koncerto bilietu taip pat galite apžiūrėti MO muziejaus didžiąją parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“ ir mažąją parodą „Mekas mirksi geriau“. Parodas apžiūrėti galima tą pačią dieną iki koncerto pradžios – 20 val.

Simbolių galia: „Madona su islandišku peizažu“ (Vytauto Narbuto kūrinio ekspozicija)
MO muziejaus pirmojo aukšto hole nuo gruodžio 4 d. atidaroma dailininko Vytauto Narbuto vieno kūrinio ekspozicija Simbolių galia: „Madona su islandišku peizažu“.
Gruodžio 28 d. 17:00 MO muziejuje vyks susitikimas su Vytautu Narbutu. Kviečiame atvykti ir sužinoti daugiau apie šį paveikslą ir jo kūrimo procesą.
Daugiau apie ekspoziciją: Simbolių galia: „Madona su islandišku peizažu“.
Su muziejaus bilietu

Gruodžio 28 ir 29 d. Pasakų skaitymai
Kalėdiniu laikotarpiu MO užpildys pasakų magija! Gruodžio 28, 29 d. MO hole muziejaus savanoriai ir edukatoriai skaitys pačias įvairiausias pasakas visiems. Kviečiame atkeliauti, įsipatoginti ir nusikelti į stebuklingą istorijų pasaulį. Jūsų laukia stebuklingi atradimai kartu su herojais iš knygų „Nykštukas Nilsas“, „Pūkuotuko pasaulis“, „Kepėjo miestas“, „Ledinukas“, „Kalėdų senelio staigmena“ ar brolių Grimų pasakų. Pasakas taip pat skaitys rašytoja Ilona Ežerinytė, o istorijas apie drąsias ir įkvepiančias moteris įgarsins pasakų knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ autorės Viktorija Aprimaitė ir Viktorija Urbonaitė.

Pasakų skaitymo laikai:
Gruodžio 28 d. 12:00–16:00
Gruodžio 29 d. 13:00–16:00
Su muziejaus bilietu

Gruodžio 29 d. Šventinis šeimų sekmadienis
11:00–11:45

Šventinis koncertas su teatru vaikams „Pradžia“ (Holas)

Apie koncertą:
Kalėdų rytą dvi mergaitės po egle randa… svogūną. Sunerimusios, kad kažkas nutiko Kalėdų seneliui, jos leidžiasi į kelią jo ieškoti.
Tai koncertinis pasakojimas apie nekasdienišką kasdienybę vaiko akimis. O prie šio pasakojimo prisijungti galės ir žiūrovai – kartu šokti, dainuoti ir svajoti, kas būtų, jeigu būtų.

Rekomenduojame šeimoms su vaikais nuo 3 metų.
Su muziejaus bilietu

13:00–16:00
Pasakų skaitymai (Holas)
MO hole muziejaus savanoriai skaitys visą virtinę pasakų. Kviečiame atkeliauti, įsipatoginti ir nusikelti į stebuklingą istorijų pasaulį.
Su muziejaus bilietu

15:00
Kino seansas šeimoms. Daugiau informacijos ieškokite kino teatro „Pasaka“ repertuare: kinopasaka.lt
Su kino bilietu

O kiekvieną savaitgalį – MO gido savanorio ekskursijos
Daugiau sužinoti apie MO muziejaus parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“, joje eksponuojamus kūrinius bei jų autorius, daiktus ir parodoje slypinčias istorijas galima MO gido savanorio vedamoje ekskursijoje.
Ekskursijoje nėra vienareikšmių tiesų – ji atvira įvairioms nuomonėms ir individualiam patyrimui.

Ekskursijos vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais 14:00 ir 16:00.
Ekskursijos grupės dydis – 20 asmenų. Pirmenybė teikiama pirmiesiems atėjusiems.
Ekskursijų vieta – MO muziejaus pirmas aukštas. Ieškok ženklo „Ekskursija su MO gidu savanoriu“.
Su muziejaus bilietu

Iki kalėdinio pasimatyMO!