MO lauke. Poezijos skaitymai

2023 06 21
19:00 - 20:00

Poezijos mylėtojus kviečiame į vasaros skaitymus MO lauke!

MO lauke | Akustiniai koncertai | MO muziejus

MO poezijos skaitymai šią vasarą kviečia ir toliau ieškoti netikėtų atspalvių bei sąskambių eilėse, grįžti pasiklausyti jau pamėgtų autorių ar atrasti dar negirdėtų. 

Šiais metais poezijos skaitymuose prisiminsime MO šūkį ir pirmosios muziejaus parodos pavadinimą „Visas menas – apie mus“.  Klausytojus pakviesime naujai pamatyti save eilėraščiuose, rasti žodžius, kurie atveria tai, kas neatsivertų jokiai kitai medijai, galų gale – susitikti, susikalbėti, susigirdėti, pabūti literatūros proceso bendrakeleiviais.

MO lauke renginiai yra nemokami ir atviri visiems. Pasižymėkite skaitymų datas kalendoriuose ir čiupkite už parankių bičiulius!

Antrieji skaity

Antrųjų skaitymų dalyviai – Dovilė Bagdonaitė, Laura Kromalcaitė ir Lukas Miknevičius. Juos MO terasoje išgirsite birželio 21 d. 19 val.

Dovilės Bagdonaitės tekstus daugelis pristato kaip jungtį tarp dailės ir poezijos, juose pinasi groteskiški kasdienybės etiudai bei šmaikštūs žaidimai su kultūros ženklais ar pačia kalba. Lauros Kromalcaitės kūryba kviečia į pasaulį žvelgti per teatrališką ar paradokso prizmę, klausti „kas, jeigu?“ ir nebijoti atrasti asmeniškų atsakymo variantų. Lukas Miknevičius savo eilėraščiais pasakoja istorijas, narsto dialogų nuotrupas, ieško grožio, kylančio iš (ne)susikalbėjimų. Jis nesibodi pasijuokti iš savęs ir iš mus supančio pasaulio.

Poezijos skaitymų temas ir dalyvius renka bei pokalbius su autoriais moderuoja Zigmas Pakštaitis.

Kitų susitikimų poetus pristatysime netrukus. Esant prastoms oro sąlygoms, skaitymai vyks MO hole.

Paieška